יונדאי סנטה פה החדשה – הקניה הטובה ביותר

עוד חיזוק למה שאנחנו כבר יודעים על יונדאי סנטה פה החדשה, ענקית סחר הרכב AUTOTRADER קובעת שמדובר בקניה הטובה ביותר

מי שגר בארצות הברית יודע- אם מישהו מחפש לרכוש רכב חדש, משומש או למכור את המכונית שלו, הוא צריך לפנות רק לכתובת אחת : AUTOTRADER (יש להגדיר לינק Nofollow). ובאמריקה כמו באמריקה, מדובר בהיקף עצום. יותר מ-3 מיליון כלי רכב למכירה שמקורם ב-40 אלף סוחרי רכב ומעל למיליון מוכרים פרטיים. מספר העסקאות שעוברות דרך הפלטפורמה הדיגיטלית הזו עומד על מאות אלפים מדי חודש. AUTOTRADER מספק במידה רבה, חוות דעת ומידע מהשוחות של עולם הרכב בו מכוניות מחליפות ידיים מדי יום.

החיפוש אחרי ההתאמה המושלמת לעולם לא מסתיים. בין אם מדובר ב-MATCH למצוא את בן הזוג המושלם או מכונית חדשה ונחשקת. בסופו של דבר זו יכולה להיות משימה מאיימת למדי. בענייני הזוגיות אנחנו לא יכולים לעזור אבל אנחנו כן מבינים מזה אומר למצא את המכונית ה"אחת". מכונית שמתאימה לאורך החיים שלך ומסמנת "V" חזק וברור על כל סעיפי האיכויות והתכונות החשובות. עם רשימת דרישות לא מתפשרת, מומחי הסחר של AUTOTRADER צמצמו מאות דגמים פוטנציאליים לכמה דגמים נבחרים שזכו בתאר "המכונית החדשה הטובה ביותר לשנת 2021" כל אחת בתחומה.

 

 

יונדאי סנטה פה 2021

יונדאי עדכנה את דגם ה-SUV היוקרתי, סנטה פה, ועתה הוא מרגיש גדול ומרווח יותר ועם יותר מה להציע מתחת למכסה המנוע ובתוך תא הנוסעים. אצלנו יש מנוע טורבו-דיזל חזק עם תיבת הילוכים אוטומטית עם 8 הילוכים והנעה קדמית או כפולה חכמה. ציון לשבח נוסף הגיע על האיכות הכללית של תא הנהג וסביבת הנוסעים שהופכת יותר ויותר לפרימיום ואיכותית.

אצלנו, בגרסת ELITE למשל תמצאו בסנטה פה 7 מושבים מרופדי עור, מושבים קדמיים עם חימום וקירור, גג שמש פנורמי ענקי, בורר מצבי נהיגה לכביש ולשטח, לוח מחוונים דיגיטלי המשתנה בהתאם למצב הנהיגה, מערכת מולטימדיה עם קישוריות מתקדמת וכמובן חבילת בטיחות אקטיבית מקיפה ביותר הכוללת גם מערכת חדשנית למנוע שכחת ילדים מאחור. לוח המחוונים החכם גם יקרין צילום ווידאו חי של השטח המת מאחרי היונדאי סנטה פה בזמן הפעלת מאותת לעבור נתיב.
כך שלמעשה כל התכונות שהופכות את יונדאי סנטה פה לקניה הטובה ביותר של 2021 בארצות הברית, רק חזקות יותר כאן אצלנו.

 

 

שיפור מתמשך

בשנת 2000 יונדאי הציגה את הדור הראשון של סנטה פה. מה שעשה את היצרנית לאחת החלוצות של עולם ה-SUV. היום החברה מציינת 20 שנים לדגם שהפך לאייקון של המותג. אחרי שנכנס לאולמות התצוגה של יונדאי באירופה בשנת 2001, סנטה פה הוא הדגם מאריך הימים ביותר בשוק האירופאי. עתה, עם סנטה פה החדשה, אנו נהנים מהרענון של הדור הרביעי אשר עבר שינויים מהותיים ומשמעותיים בכל תחום. אבולוציה משמעותית בהנדסה, עיצוב, בטיחות ועם איכויות פרימיום וטכנולוגיות קצה מעולמות הבטיחות האקטיבית וההנעה.

יונדאי סנטה פה הראשון הוצג בתערוכת הרכב של ג'נבה בשנת 2000. בעוד שהדורות הבאים הלכו והשתפרו באיכות, הסנטה פה המקורי היה תכליתי וזכה להערכה רבה בזכות זאת ובזכות האמינות שגילה בהמשך דרכו. עובדה היא שזמן קצר אחרי הגעתו לשוק, היה על יונדאי להגביר את קצב היצור כדי לעמוד בדרישת השוק. רב-מכר נולד.

הדור השני של יונדאי סנטה פה הגיע בשנת 2006 ויחד עימו גם מנוע טורבו-דיזל עוצמתי וחזק בנפח 2.2ל' ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים, לראשונה מתוצרת יונדאי עצמה. השינוי המהותי בעיצוב התאים לרוח התקופה בה לעיצוב היה משקל רב יותר בקרב הלקוחות. במקביל תא הנהג וסביבת הנוסעים הפכו למהודרים ואיכותיים יותר, התנהגות הכביש התחדדה ומערכות בטיחות מודרניות שולבו לראשונה כמו בקרת יציבות ובקרת משיכה, כריות אוויר צידיות, בקרת שיוט, מצלמות חניה ועד.

ב-2012 הגיע הדור השלישי וזה ליווה אותנו עד 2018. הוא סימן צעד משמעותי לפנים ליונדאי ולסנטה פה. עיצוב כל חדש התואם לשפה עיצובית של הדור ההוא, מראה עוצמתי ושרירי יותר, ומעבר מרכב תכליתי לכלי מתוחכם יותר ותואם ללייף סטייל של בעליו. היצע מערכות הבטיחות והסיוע ממשיך להתרחב כמו גם נוחות וביצועים מהשורה הראשונה.
הדור הרביעי הגיע לאולמות התצוגה ב-2019 ושוב עולה רף נוסף של איכות ואבזור. פלטפורמה כל חדשה, עם יותר מקום בשורה השלישית, התנהגות כביש בטיחות, וחבילות נוחות ובטיחות אקטיבית וסיוע שכמוהן לא נראו בסגמנט הזה. רענון סנטה פה החדשה ששיווקו החל ממש לאחרונה מקרב את הדגם קרוב יותר מאי פעם לעולמות הפרימיום. עם מערכת הנעה כפולה חכמה וחדשה בשם HTRAC, תכנון כל חדש של תא הנהג וחזית מרשימה.

העדכונים שקיבל SENTA FE 2021 הופכים אותו לקניה הטובה ביותר לשנת 2021. תאמו עוד היום נסיעת מבחן להתרשם בעצמכם.

כתבות נוספות

סרטים, הפתעות ועידכונים
אנחנו משקיעים, אז כדאי לכם.