הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

6

דרגות זיהום:

8

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 133,300 ₪
תשלום חודשי החל מ- 1,137 ₪*הצעת מימון
כחול בהיר מטלי
שחור
אפור עכבר
כחול כהה
אדום
בז' מטאלי
כסוף כהה
כסוף
לבן
כחול בהיר מטלי (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג
יצירת מופת משפחתית

יצירת מופת משפחתית

יונדאי אלנטרה מציבה סטנדרטים חדשים בפלח המכוניות המשפחתיות. הדור השישי של יונדאי אלנטרה פותח על בסיס פילוסופיית "חדשנות בבסיס הביצועים" ושיפור מהותי בחמישה תחומים מרכזיים: ביצועים, אמינות ועמידות, נוחות ואחיזת כביש, בידוד רעשים ורעידות ובטיחות. בכל אחד מהתחומים הללו יונדאי אלנטרה החדשה מציבה רף חדש וגבוה במיוחד.

המראה של יונדאי אלנטרה עבר שינוי עיצובי ניכר שהפך אותו לעדכני ומרשים מתמיד. הגריל ההקסגוני וקשתות הגלגלים המובלטות מקנים לאלנטרה החדשה הופעה ספורטיבית ויוקרתית שמחברת בינה לבין דגמי סונטה וג'נסיס החדשים. חוויית הנהיגה שופרה באמצעות כוח רב יותר שזמין בסל"ד נמוך, תגובה נמרצת יותר והתנהגות כביש חדשה ומדויקת לצד שיפור ניכר באיכות ובנוחות הנסיעה.

יונדאי אלנטרה מציעה יותר בעיצוב, באבזור, בביצועים, בבטיחות ובנוחות ומתמקמת היישר בצמרת פלח המכוניות המשפחתיות.

יונדאי Elantra אלנטרה
חלון גג שמש חשמלי

נועד לאותם ימים בהם נרצה להרגיש את קרני השמש וליטוף הרוח.

נפח תא מטען – 485 ליטר
מערכת בקרת שיוט

יכולה לספק הקלה מבורכת בנהיגה בינעירונית ארוכה, השימוש במערכת זו חסר מאמץ לחלוטין.

חישוקי סגסוגת קלה 15"

חישוקי אלומיניום למראה ספורטיבי ודינמי, בגימור ובאיכות הגבוהה ביותר.
(בחלק מהדגמים)

מערכת מולטימדיה

מערכת מבוססת אנדרואיד אשר מספקת wi-fi מובנה וקבוע ברכב באמצעות SIM סלולרי, אינטרנט ו- HOT SPOT,. מערכת המולטימדיה מספקת בין היתר WAZE, nobex ומסכי עזרה אינטרנטיים של יונדאי.

חלל פנימי

יונדאי אלנטרה החדשה מציעה שליטה אינטואיטיבית ברכב באמצעות שילוב מתוחכם של כל פונקציות הנהיגה בממשק אדם-מכונה מתקדם. העיצוב ממוקד בנהג שכולל קונסולה מרכזית הנוטה לעברו ותא הנוסעים מרווח במיוחד וגדוש חללי אחסון שימושיים ופריטי נוחות.

דגש מיוחד ניתן לאיכות תא הנוסעים ולעיצובו בידיות ודיפונים איכותיים ובתחושה יוקרתית ועשירה. יונדאי אלנטרה  החדשה מציעה חוויית נסיעה מרשימה הן לנהג והן לנוסעים. 

אבזור

יונדאי אלנטרה החדשה מצוידת בנדיבות על מנת לספק חוויית נסיעה נעימה, לא משנה לאן תסעו. חבילת האבזור הסטנדרטית עשירה במיוחד וכוללת פריטים לא מקובלים בפלח המכוניות המשפחתיות כמו פתחי מיזוג למושב האחורי, מערכת מולטימדיה ותקשורת Connected Car הכוללת בין השאר ניווט באמצעות תוכנת Waze ואפשרות גלישה לכל יושבי הרכב, מצלמת נסיעה לאחור, בורר מצבי נהיגה ועוד. מפרט הבטיחות של האלנטרה עשיר במיוחד. ברמת גימור Supreme זוכים בעלי הרכב לגג שמש חשמלי, לתאורת יום בטכנולוגיית LED ולמערכת בקרת אקלים מפוצלת.

טכנולוגיה

יונדאי אלנטרה החדשה מצוידת בשפע של מערכות טכנולוגיות מתקדמות החל בעיצוב החדש, במערכות הבטיחות ובעיצוב הארגונומי של סביבת הנהג. מנוע ה-Gamma 1.6 MPI המתקדם מספק כוח זמין רב יותר, מערכת Mobileye מגבירה את רמת הבטיחות באופן משמעותי, ובתחום המדיה והבידור מערכת Connected Car הבלעדית פותחת לנהג ולנוסעים את השער לרשת האינטרנט והופכת כל נסיעה לחוויה. 

בטיחות

רמת הבטיחות ביונדאי אלנטרה החדשה גבוהה במיוחד: השלדה והמרכב של האלנטרה חוזקו, ושבע כריות אוויר מגנות על הנוסעים ביחד עם שלל מערכות בטיחות מתקדמות כגון  מערכת בקרת יציבות, מערכת בקרת משיכה, מערכת ROP למניעת התהפכות, סייען זינוק בעלייה, בקרת לחץ אוויר בצמיגים, מצלמת נסיעה לאחור ומערכת Mobileye.  

מערכת בקרת אקלים

מערכת בקרת האקלים מפוצלת ומאפשרת לווסת אוטומטית את הטמפרטורה בתא הנוסעים. בקרת האקלים כוללת מערכת מיזוג אוויר איכותית המותאמת למדינה חמה כמו ישראל. היא כוללת בקר ידני בעל שתי חוגות, נוח לתפעול ומאפשר שליטה מלאה וקלה על הטמפרטורה בתא הנוסעים. מערכת לניהול איכות האוויר בתא הנוסעים תוכננה בקפידה כדי לספק חלוקה אחידה של אוויר חם או קר לכל פינה בתא הנוסעים ולנטר ריחות לא נעימים.

פנסים קדמיים

יחידות התאורה הקדמיות משוכות לאחור לטובת מראה ספורטיבי ואלגנטי.

 

פתח למיזוג אויר אחורי

ביונדאי אלנטרה החדשה חושבים גם על הנוסעים מאחור שנהנים מפתחי מיזוג שנשלטים מהמושב האחורי. 

מראות צד עם מאותתי LED

מראות צד אווירודינאמיות ומפוסלות מתקפלות ידנית. במראות משולבים פנסי איתות עם נורות LED להשלמת המראה היוקרתי ולהגברת הבטיחות.

גג שמש נפתח

ברמת גימור Suprerme ניתן ליהנות מאור השמש ומהאוויר הצח הודות לגג השמש 

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

1.6 אוטומטי Inspire
1.6 אוטומטי Inspire SR
1.6 אוטומטי Supreme
מחיר בסיס
133,300 ₪
133,500 ₪
133,900 ₪
מקדמה
39,990 ₪
40,050 ₪
40,170 ₪
תשלום חודשי
1,137 ₪
1,139 ₪
1,142 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב
45% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪.
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה. המסלול מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378).
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
* בכפוף להסכם.

קבלת הצעת מימון ליונדאי Elantra
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)