הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

יונדאי סונטה Sonata

יונדאי סונטה  Sonata

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

6

דרגות זיהום:

3

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 164,900 ₪
תשלום חודשי החל מ- 1,407 ₪*הצעת מימון
לבן
כסוף Y7S
אפור כהה V7S
שחור TB7
כחול מטאלי
בורדו RER
לבן (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

פאר
היצירה

יונדאי סונטה פאר היצירה

יונדאי סונטה היברידית החדשה היא פאר היצירה – מעוצבת, בטוחה, מרווחת ומתקדמת מבעבר. הודות לתכנון קפדני, היא מצליחה לשלב בין עקרונות שהם לכאורה מנוגדים זה לזה. היא נאמנה לרוח Modern Premium של יונדאי ומשלבת איכות של מוצר יוקרה מהשורה הראשונה עם נגישות של רכב מנהלים. סונטה היברידית מצוידת בהנעת בנזין ותנועה לכל טווח ובהנעה חשמלית שקטה ועלויות תפעול נמוכות. נקייה וחלקה. כך, היא משלבת את הרצון ליהנות ממנעמי החיים, את השאיפה לשמור על איכות הסביבה בה אנו גרים.

העיצוב החיצוני החדש והמלוטש של סונטה החדשה אלגנטי יותר מבעבר – הוא מבטא את התפיסה העיצובית "פיסול זורם" (Fluidic sculpture) של יונדאי שמודגשת באמצעות תאורת LED לנסיעה ביום, פנסי LED אחוריים ייחודיים וחישוקי סגסוגת בעלי חישורי Eco. עיצוב המרכב הזורם והגריל המרשים מבטאים את היוקרה והאיכות של הדגם.

היתרונות האווירודינמיים של חיפוי גחון מלא ופתחי אוויר אקטיביים מאחורי השבכה הקדמית, תורמים למקדם גרר המוביל בענף (Cd-0.24) שמסייע למכונית לפלח את האוויר ועוזר לצמצם את תצרוכת הדלק. כונסי האוויר בפגוש הקדמי המשלבים תאורת יום בטכנולוגיית LED תורמים למראה החיצוני המוחץ.

חלל פנימי

יונדאי סונטה היברידית חדשה מארחת את הנהג ואת הנוסעים בחלל מרווח, נוח ונעים. היא לא רק גדולה מבעבר, אלא מרווחת ומאובזרת יותר, עם איכות חומרים והנדסת אנוש של רכב יוקרה לכל דבר. הסונטה החדשה תסיע אתכם לכל מקום בנוחות מיטבית ותנעים את זמנכם. המושבים שלה מרווחים ונעימים, ושילוב הצבעים בתא הנוסעים משרה בו אווירה נעימה שיחד עם איכות החומרים מבטיחים לכם הנאה מהנסיעה לאורך שנים רבות.

 

יונדאי סונטה מציעה לנהג ולנוסעים להביט על העולם במבט פנורמי. עיצוב מרשים וגוונים עדינים בתא הנוסעים נבחרו בקפידה, כדי ליצור הרמוניה ואווירה יוקרתית. לטובת השימושיות, ניתן להגדיל את תא המטען באמצעות קיפול מהיר וקל של שורת המושבים האחורית.  בשחרור של ידית המושבים האחוריים מתקפלים אל תוך הרצפה, כדי להגדיל את חלל המטען לנפח עצום של 1,672 ליטר (בגרסה הרגילה נפחו של תא המטען הוא 505 ליטר).

אבזור

כדי להעניק לנוסעים את תחושת היוקרה, מציעה הסונטה החדשה אבזור עשיר ושלל פינוקים, ביניהם כניסה והתנעה בעזרת מפתח חכם ובלם חניה חשמלי המופעל בכפתור*. רשימת האבזור העשירה כוללת גג פנורמי נפתח* לנסיעה מוארת ושטופת שמש, ומושבי עור מרווחים המעניקים תחושה נעימה בקיץ ובחורף*. בימים קרים ניתן לחמם את גלגל ההגה להרגשה חמימה ונעימה לידיים שאוחזות בו*. האבזור הנדיב והלא-שגרתי הופך את חווית הנסיעה בסונטה החדשה לעשירה ויוקרתית יותר מבעבר.

 

רכב הנמצא בחזית הטכנולוגיה הודות למערכת הנעה היברידית חייב להציע גם טכנולוגיית בידור מתקדמת. לכן, מצוידת הסונטה החדשה במערכת מולטימדיה Connected Car המבוססת אנדרואיד. באמצעות מערכת זו ניתן להפעיל יישומים מסוימים של טלפון, מוזיקה ומערכת ניווט על גבי מסך מגע גדול, אחרים באמצעות מקשים על גבי גלגל ההגה. שרותי ניווט מסופקים על ידי יישומון Waze, המשרת את הנוהגים בנוחות ובבטיחות.

 

*בדגם Limited

טכנולוגיה

יונדאי סונטה החדשה משתמשת בטכנולוגיה המתקדמת, כדי להעניק לנהג ולנוסעים את ההרגשה הטובה ביותר. שילוב בין מנוע בנזין מתקדם עם הזרקת בנזין ישירה לבין מנוע חשמלי מעניק חוויית נסיעה עוצמתית, חלקה, שקטה, נעימה וחסכונית.

 

מערכת היברידית Blue Drive המשרתת את הסונטה עוברת באופן חלק להפליא בין הנעה בבנזין להנעה חשמלית, כדי להעניק פרץ רצוף של עוצמה יעילה. כוח המנועים מועבר לכביש דרך תיבת הילוכים מתקדמת הכוללת שישה יחסי העברה למען ביצועים מעולים.

 

מערכת בלימה מחוללת חשמל (Regenerative Braking). סונטה היברידית טוענת את סוללת ההינע בעת האטה ובלימה וממחזרת את עודפי האנרגיה הקינטית הנוצרים במהלך הבלימה. התוצאה היא חיסכון משמעותי באנרגיה ובעלויות תפעול.

 

תצוגת טכנולוגיה היברידית. כדי לאפשר לכם לראות את מצב מערכת הטעינה של המכונית במבט חטוף, תצוגת טכנולוגיה היברידית מופיעה על הצג הצבעוני של מחשב הדרך. כך, תוכלו לדעת מתי אתם נוסעים במצב EV (הנעה חשמלית בלבד), מתי מנוע הבנזין משולב ומתי הבלימה טוענת את סוללת ההינע.

בטיחות

הסונטה ההיברידית החדשה מציעה את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר הודות לשלל מערכות בטיחות מתקדמות אשר ישמרו על חייכם ושלמות גופכם. טכנולוגיות הבטיחות ברכב כוללות מגוון מערכות מתקדמות שמסייעות למנוע תאונות מראש. לסונטה החדשה מערכות לניטור שטחים מתים והתראת תנועה חוצה מאחור, התראת סטייה מנתיב והתראת התנגשות מלפנים* לצד מערכות בטיחות נוספות . הודות לשבע כריות אוויר, הסונטה החדשה תעניק הגנה מקסימלית לנוסעיה בתאונה, אם תתרחש בכל זאת.

 

*בדגם Limited

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

Premium
Limited
מחיר בסיס
₪164,900
₪184,900
מקדמה
₪49,470
₪55,470
תשלום חודשי
1,407 ₪
1,578 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
* בכפוף לתקנון

קבלת הצעת מימון ליונדאי Sonata
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)