הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

אחריות היצרן לרכב יונדאי ניתנת לתקופה של 24 חודשים מיום מסירת הרכב לרוכש המקורי, אחריות זהה ניתנת ל- 12 חודשים נוספים או עד 100,000 ק"מ)סה"כ מיום עליית הרכב לכביש), המוקדם מביניהם.

רשת מרכזי שירות מורשים של יונדאי מטעם היבואן כוללת מרכזים היחידים המוסמכים ע"י היבואן לטפל ברכבי יונדאי. צוותי העובדים במרכזי השירות של החברה מספקים רמת שירות גבוהה ומקצועית ומבצעים טיפולים לשביעות רצונם של הלקוחות הרבים.

מרכזי השירות עומדים בסטנדרטים של איכות הנקבעים על ידי היבואן במגוון תחומים. על חלפים מקוריים ניתנת אחריות מלאה לשנתיים באותו מרכז שירות בו טופל רכבך.

הצוותים הטכניים העובדים במרכזי השירות מקבלים הדרכות הן מהיצרן והן מהיבואן ומשתמשים בכלי אבחון מקוריים ובציוד מתקדם המותאם במיוחד לדגמי יונדאי.

רכישת ספר נהג כרוכה בתשלום ומתבצעת ישירות במרכזי השירות.

לנוחיותך ניתן להוריד קובץ ספר נהג באתר זה

ניתן לקבל ספר רכב בשפה האנגלית בלבד צרוב על דיסק. להזמנת הדיסק אנא פנה למרכז השירות הטלפוני באמצעות טופס "צור קשר" או התקשר ל – 5606*.

עיין בספר הנהג שברכבך כדי ללמוד כיצד לנטרל את כרית האוויר של הנוסע הקדמי וכדי להכיר את ההשלכות / ההתראות האפשריות של הנטרול.

כדי לקבל אישור על התקנת אביזרים נוספים ברכב כחלק ממפרט הדגם, ההתקנה התבצעה בידי היבואן לפני מסירת הרכב. יש לפנות למרכז השירות הטלפוני של היבואן 5606*

מידת הצמיגים המותרת לשימוש כתובה ברישיון הרכב. למידע נוסף יש לפנות למרכז השירות הטלפוני בטלפון 5606*.

עיין בספר הרכב בפרק "מפרטים ומידע ללקוח".

למידע נוסף יש להתייעץ עם מרכז שירות מורשה יונדאי מטעם כלמוביל בע"מ. רשימת המרכזים מפורטים באתר בלשונית מרכזי שירות.

מידע זה מוצג לרשותך בשני מקומות:

  1. בדופן הדלת ישנה מדבקה ובה מידע על לחץ האוויר המתאים לצמיגים ברכבך.
  2. בספר נהג, פרק "תחזוקה" (יש לוודא את מידת הצמיג)

חברת גיל-קאר היא המתקינה של מערכות המיגון והאיתור ברכבי יונדאי.

טלפון ליצירת קשר: 03-7918888

*ניתן לפנות אל חברת גיל-קאר לקבלת אישור מיגון עבור חברות הביטוח.

במקרה של נזק למפתח או אובדן מפתח, ניתן לפנות לאחד ממרכזי השירות המורשים לצורך שכפולו.

*השכפול כרוך בתשלום.

מרכזי שרות מורשים של יונדאי פרוסים בכל הארץ. כדי לאתר את מרכז השרות הקרוב נווט באתר זה ללשונית: מרכזי השירות שלנו. אנו ממליצים להתקשר למרכז השרות לפני ההגעה ולקבוע מראש תור לטיפולים ולתיקונים, כדי לקצר את משך ההמתנה לטיפול.

כדי לשמור על אמינותו של רכבך, יש לבצע בו טיפולי תחזוקה תקופתיים. מומלץ לבצע את טיפולי התחזוקה השוטפים במרכז שירות מורשה של יונדאי . שגרת התחזוקה משתנה מדגם לדגם.
עיין בספר הוראות התפעול לנהג בפרק "תחזוקה".