הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:
הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

יונדאי i800

יונדאי i800

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

0

דרגות זיהום:

15

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 236,500 ₪
תשלום חודשי החל מ- 2,066 ₪*
הצעת מימון להנחה ולהרכבת דגם משלכם
כסוף (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
כסוף
שחור
חום
כחול
קטלוג

יונדאי i800 מגיע במראה מעוצב ותכליתי המשדר רגישות אורבנית עם עוצמה מסחרית. דגם זה מיועד לנסיעות עירוניות קצרות ולנסיעות בין-עירוניות ארוכות הודות ליכולת תמרון מרשימה ומהנה, לסביבת נהג מפנקת ולהתנהגות כביש מצוינת. ליונדאי i800 שתי גרסאות עיקריות: רכב נוסעים עם 8 מקומות (1+7 מקומות) ורכב מסחרי (2+1). הרכב משלב יכולת עבודה מצוינת ועלויות תפעול נמוכות, רמת אבזור גבוהה, נוחות מקסימלית ומראה מרהיב שמסובב ראשים. הדגם המסחרי כולל תא מטען בעל נפח עצום עם שתי דלתות הזזה – אחת מכל צד, ודלת תא מטען אחורית מתרוממת או דלתות כנף לפי בחירה. ברכב נוסעים ישנם 8 מקומות ישיבה (7 נוסעים ונהג) שנמצאים בחלל פנימי נוח, מרווח, מאובזר לתפארת ומהודר.  Hyundai i800 מצויד במנוע דיזל CRDi חדש ומתקדם עם 170 כ"ס בגרסה עם תיבת הילוכים אוטומטית ו- 136 כ"ס עם תיבת הילוכים ידנית. המנועים מספקים לרכב זריזות וביצועים מעולים תוך חיסכון בצריכת דלק ופליטת מזהמים נמוכה. השילוב של מנוע קדמי עם הנעה אחורית מבטיח ל- i800 איזון דינמי וחלוקת משקל אופטימלית. מערכת המתלים האיכותית וטכנולוגיות מתקדמות ליציבות ולבלימה מתמודדות עם כל אתגר שנקרה בדרכו של יונדאי i800.

מיזוג לכולם

יונדאי i800 מצוידת במערכת מיזוג אוויר מתקדמת ורבת עוצמה הכוללת פתחי אוויר משני צידי התקרה לנוחותם של הנוסעים במושבים האחוריים.

8 מקומות ישיבה
נפח תא מטען

תא מטען בעל נפח עצום 2.37 מ אורך 1.62 מ' רוחב 1.35 גובה.

דלתות הזזה משני צידי הרכב לנוחות מירבית.
מנועי דיזל CRDI חדשים ומתקדמים.

170 כ"ס בגרסה עם תיבת הילוכים אוטו' ו 136 כ"ס בידני. הספקים אלו מקנים לרכב זריזות וביצועים מעולים יחד עם חסכון בדלק ופליטה נמוכה של מזהמים.

חלל פנימי

החלל הפנימי המעוצב של יונדאי i800 מציע סביבת עבודה מהודרת ומפנקת לנהג ול-7 נוסעים. דגם 8 הנוסעים מפואר, יוקרתי ומתאים להסעת נוסעים שונים: תיירים, עובדים, משפחות וקבוצות. בדגם זה חלל מטען גדול ומרווח לאחסון בטוח של מזוודות ושל תיקים. דגם רכב מסחרי עם סביבת נהג מפנקת הכוללת מקומות אחסון חכמים ונוחים, תאורת פנים איכותית וחידושים נוספים שעוצבו בעזרת הנדסת אנוש מתקדמת המתחשבת בכל הפרטים הקטנים. הרכב מציע גמישות בהתאמה למשימות מסחריות שונות בזכות הרצפה השטוחה, הנפח הרב, דלתות הזזה מכל צד ודלת אחורית לפי בחירה. הודות לדלתות אלה קל להעמיס ציוד או סחורה, וכן להוביל ולפרוק אותם.

אבזור

יונדאי i800 מציע חווית נהיגה כמו ברכב פרטי וסביבת הנהג מהודרת ומאובזרת היטב. ידית ההילוכים ממוקמת בקונסולה המרכזית וכל המתגים נמצאים בהישג יד. מצויד במערכת מיזוג מפוצלת*, לוח מחוונים קל לקריאה, תאורת מפות, מגני שמש עם כיס נגיש לאחסון מסמכים, חשבוניות או תעודות משלוח, תאי אחסון כפולים בדלת, מחזיקי כוסות ותא עליון למשקפים. דגם 8 הנוסעים מפואר ויוקרתי והוא המצויד בפתחי מזגן לכל הנוסעים, מושבים נוחים, אמצעי אחסון חכמים ונוחים.

טכנולוגיה

יונדאי i800 מצויד בשפע של טכנולוגיות חדשות לשיפור צריכת הדלק, חווית הנסיעה והנהיגה ולבטיחות. הרכב מגיע עם מערכת ABS ומערכת בקרת יציבות אלקטרונית ESP, מערכת ROP להפעלת בלמים ללא התערבות הנהג כדי לשפר אחיזת כביש ולמנוע התהפכות. מערכת מתלם גמישה ואיכותית ומנוע משופר אחראים לביצועי כביש מרהיבים ולצריכת דלק נמוכה.

בטיחות

יונדאי i800 שומר על יציבות בסיבובים חדים ובשעת בלימה הודות למערכת בקרת יציבות אלקטרונית (ESP) ולמערכת למניעת נעילת גלגלים (ABS) שעוזרת להתגבר על מצבים מורכבים כמו החלקה, סחרור גלגלים ונעילת בלמים. בלמי דיסק גדולים וחזקים מורכבים על כל הגלגלים של i800 ומבטיחים ביצועי בלימה גבוהים גם אם הרכב עמוס. מערכת בקרת יציבות מתקדמת ( ROP – Rollover protection) מגיבה במהירות בעת כניסה לסיבובים חדים ומפעילה את הבלמים הרלוונטיים ללא התערבות הנהג.

תאורת תא הנוסעים
פנסים

הפנסים הראשיים מתמזגים עם קווי המרכב ומעניקים ל- i800 את המראה האופייני של משפחת יונדאי. דגם הנוסעים מצויד בצמד פנסי ערפל המשתלבים באופן מושלם בחלקו התחתון של הפגוש הקדמי. מכלול הפנסים האחוריים נמשך לעבר דפנות הרכב ומשלב בתוכו את הפנסים האחוריים, פנסי הנסיעה לאחור, פנסי איתות ומחזירי אור. בנוסף, מותקן פנס בלימה עילי בטכנולוגיית LED לשיפור הנראות הבטיחות.

דלתות עם זווית פתיחה גדולה

תכנון מיוחד של הצירים מאפשר לדלתות הקדמיות להיפתח בזווית גדולה, כדי להקל על הכניסה והיציאה של היושבים מלפנים.

מתזי שטיפה בעלי שלושה נחירים

שלושה מתזים בעלי שלושה נחירים כל אחד פועלים בלחץ גבוה ומתיזים נוזל ניקוי על השמשה הקדמית בעת הצורך.

תאורת תא הנוסעים

תא הנוסעים של Hyundai i800 מואר באמצעות נורת LED המאפשרת תאורה בשישה צבעים שונים (בדגם 8 מקומות בלבד).

חישוקי סגסוגת 6.5J x 16

חישוקי פלדה איכותיים ועמידים כלולים במפרט הסטנדרטי בכל דגמי יונדאי i800. הקוטר הגדול מקטין את התנגדות הנסיעה, משפר את צריכת הדלק ושומר על אורך החיים של הצמיגים.

פנסי איתות במראות הצד

מחיר והצעת מימון

I800 רכב מסחרי סגור 2.5 CRDI גיר אוטומטי - דלתות כנף אחוריות PE
I800 רכב מסחרי סגור 2.5 CRDI גיר אוטומטי דלת אחורית מתרוממת PE
I800 מיניבוס 2.5 CRDI גיר ידני PE
I800 מיניבוס 2.5 CRDI גיר אוטומטי PE
מחיר בסיס
236,500 ₪
236,500 ₪
237,800 ₪
259,900 ₪
מקדמה
70,950 ₪
70,950 ₪
71,340 ₪
77,970 ₪
תשלום חודשי
2,066 ₪
2,066 ₪
2,077 ₪
2,270 ₪
תקופה (חודשים)
36
36
36
36
תשלום סוף תקופה
106,425 ₪
106,425 ₪
107,010 ₪
116,955 ₪

למחיר תתווסף אגרת רישוי והיא אינה חלק מעסקת המימון.
המחיר אינו כולל אבזור ותוספות. התשלום החודשי אינו כולל עמלת הקמה.
ריבית אפקטיבית בשיעור 4.48%.
העסקה כפופה לאישור כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378) ותנאיה.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

קבלת הצעת מימון ליונדאי i800
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון
להנחה ולהרכבת דגם משלכם