הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

יונדאי i20 Cross

יונדאי i20 Cross

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

6

דרגות זיהום:

10

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 109,900 ₪
תשלום חודשי החל מ- 938 ₪*הצעת מימון
לבן
כחול
כסוף
חום
אדום
כתום
אפור כהה
זהב
לבן (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

יונדאי i20 Cross

יונדאי i20 Cross  היא קרוס-אובר קומפקטית שמשלימה את היצע רכבי הפנאי של יונדאי. i20 Cross  תוכננה עבור אלו שרוצים למצות את החיים במלואם ומציעה את הטוב שבשני העולמות. רכב קרוס אובר מרווח במיוחד עם תא נוסעים מפנק, אבזור עשיר, עיצוב מרשים וכל יתרונות החסכונות והיעילות של רכב קומקפטי.

האופי ההרפתקני של יונדאי i20 Cross (קרוס)  ניכר בה כבר ממבט ראשון: מרכב מוגבה, מיגונים מלפנים ומאחור, מסילות גג וחישוקים ייחודיים מבהירים שלפנינו מכונית שמעוצבת לחיים אקטיביים ומלאי עניין. יונדאי i20 Cross  פותחת בפניכם עולם חדש של אפשרויות והרפתקאות והופכת את העולם לגן השעשועים שלכם.

תא הנוסעים של יונדאי i20 Cross  מרווח במיוחד ויארח בנוחות חמישה נוסעים. סביבת הנהג מספקת תנוחת נהיגה גבוהה ומאפשרת שדה-ראייה רחב. החלל הפנימי מעוצב ארגונומית על מנת לספק חוויית נהיגה אופטימלית וגדוש באביזרי נוחות ובטיחות. הנהג והנוסעים ייהנו מהאבזור העשיר, ובמידת הצורך תא הנוסעים מאפשר הובלה של פריטים גדולים על ידי קיפול המושבים האחוריים וקבלת נפח הטענה גדול (עד 1,402 ליטר).

אבזור

יונדאי i20 Cross (קרוס)  מאובזרת במיוחד כך שתוכלו ליהנות מכל נסיעה, קצרה או ארוכה. האבזור החיצוני* כולל בין השאר חישוקים קלים בעיצוב ייחודי, מיגונים, מסילות גג, פנסי ערפל וספויילר אחורי שמוסיף למראה הדינמי של הרכב.

תא הנוסעים המרווח של i20 Cross מודולרי ומציע מגוון בדי ריפוד איכותיים למושבים ולשולי תא הנוסעים, וסביבת הנהג המאובזרת* כוללת בין השאר מושב מתכוונן לגובה, בקרת שיוט, גלגל הגה מצופה עור, דוושות מתכת ספורטיביות ותא כפפות מקורר שישמור על המשקאות שלכם צוננים בקיץ הישראלי.

כהטבת השקה, יונדאי i20 Cross מצויידת ב-Connected Car, מערכת המולטימדיה החדשנית של יונדאי, המבוססת אנדרואיד. מערכת זו מציעה אפשרויות טלפוניה, מוזיקה ומערכת ניווט על גבי מסך מגע גדול, ותפעול של חלק מהתכונות על ידי פקדים על גבי גלגל ההגה. שרותי ניווט מסופקים על ידי יישומון Waze, והמערכת כוללת גם מצלמת נסיעה לאחור. הנוסעים ברכב נהנים מגלישה באינטרנט באמצעות ה- Hot spot ממערכת Connected Car.

* ברמת גימור Premium

בטיחות

סטנדרט הבטיחות של יונדאי i20 Cross(קרוס) גבוה במיוחד. חבילת הבטיחות כוללת בין השאר בלמי ABS, מערכת בקרת יציבות ו-6 כריות אוויר. בנוסף, יונדאי i20 Cross מגיעה עם מצלמת נסיעה לאחור*, מערכת TPMS לניטור לחץ אוויר בצמיגים עם תצוגה וויזואלית, מערכת בקרת סטייה מנתיב ומערכת Mobileye.

* כחלק ממערכת connected car המוענקת כהטבת השקה לפרק זמן מוגבל.
**חבילת הגלישה על חשבון כלמוביל מוגבלת ל-12 חודשים ולנפח גלישה של 3 ג'יגה בחודש.

מראות צד חשמליות

המראות בשני צדי הרכב מופעלות באופן חשמלי, כלומר ניתן לקפל אותן בלחיצה על כפתור לצורך חנייה או מעבר במקומות צרים.

גלגל הגה מתכוונן

נהג יכול לכוונן את הזווית של גלגל ההגה ואת המרחק ממנו לנהיגה נוחה ובטוחה בהתאמה אישית.

כוונון מושב נהג ומשענות ראש

מושב הנהג מצויד במגנון מתקדם לכוונון גובה המושב ולהתאמה אישית לפי נוחות הנהג ולפי מאפייניו הפיסיים. קל לכוונן את המושב גם במהלך נהיגה ללא הסטת מבט מהכביש. כל משענות הראש ברכב מצוידות במנגנון כוונון נוח לתפעול מתוך מטרה לשמור על בטיחותו של הנהג ושל הנוסעים ולאפשר ישיבה נוחה לאורך זמן.

פסי עיגון בגג

פסי עיגון מעוצבים בגג מקלים על הובלה של כל מה שעושה לכם את זה. הם מושלמים לנשיאת ציוד ספורטיבי כמו גלשן, אופני-הרים או סירת קאיאק.

תא כפפות מקורר

ביונדאי i20 תא כפפות גדול ונוח עם תאורה פנימית. גם כאן מהנדסי יונדאי הצליחו להפתיע – תא הכפפות מצויד בתיבת קירור לאחסון בקבוקי שתייה. אפשרות ליהנות ממשקה קר במהלך נסיעה תורמת רבות לחוויית הנהיגה המושלמת.

מערכת TPMS

מערכת לבקרת לחץ אויר בצמיגים TPMS, מורכבת מסט חיישנים אלקטרוניים המורכבים בתוך הג'אנט ונותנים התראה בלוח השעונים במקרה של ירידה או חוסר של לחץ אויר בצמיגי הרכב מערכת TPMS מתריעה בפני הנהג על כל חריגה מטווח הניפוח ו/או הטמפרטורות המומלצים על ידי יצרן הרכב. 
לחץ אוויר תקין מאריך את חיי הצמיג ומקטין את צריכת הדלק, משפיע על מרחק הבלימה של הרכב, השליטה ברכב והקטנת הסיכוי לאובדן שליטה.

מגני שמש

מגני שמש הם אביזרי בטיחות חשובים. מגני השמש ב i20- משלבים מראת איפור וכיס לאחסון כרטיסי חנייה.

תאי איחסון

נוסעי הרכב נהנים מפתרונות אחסון חכמים כגון תאי אחסון מרווחים בדלתות. ניתן לאחסן בקלות חוברות, מסמכים, מפות, תיקיות או תיק תקליטורים. בנוסף, נהנים הנוסעים מכיס בגב המושב המשמש לאחסון נוסף לכתבי עת, מפות וספרים.

חישוקי סגסוגת קלה

חלק מהדגמים מצוידים בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 16 אינץ'. חישוקי סגסוגת מאריכים את חיי הצמיג ומפחיתים את תצרוכת הדלק.

שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה

לנוחות הנהג ממוקמים על גבי גלגל ההגה מתגי בקרה של מערכת השמע. הודות למתגים אלו הנהג לא צריך להסיט מבט מהדרך במהלך נסיעה או להסיר יד מגלגל ההגה.
(בדגמי פרמיום בלבד)

נורית חיווי לחגורות הבטיחות

נורית חיווי לחגורות הבטיחות לנוסע מלפנים ולנוסעים מאחור.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

Inspire
Premium
מחיר בסיס
109,900 ₪
117,900 ₪
מקדמה
32,970 ₪
35,370 ₪
תשלום חודשי
938 ₪
1,006 ₪
תקופה (חודשים)
30 חודשים
30 חודשים
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪.
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה. המסלול מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378).
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
* בכפוף להסכם.

קבלת הצעת מימון ליונדאי i 20 cross
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)