הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

יונדאי i20

יונדאי i20

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

6

דרגות זיהום:

4
8

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 104,900 ₪
תשלום חודשי החל מ- 895 ₪*הצעת מימון
אדום
לבן
כסוף
זהב
אפור כהה
חום
שחור
אפור
אדום (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

מכונית סופר מיני מושלמת

חלל פנימי

תא הנוסעים של הרכב מעניק תחושת מרחב יוצאת דופן, ונוסעי הרכב נהנים ממושבים נוחים, מרווח נדיב לרגליים ואבזור רב. חומרי הגלם איכותיים מאוד ונעימים למגע כך שכל נסיעה הופכת לתענוג. סביבת הנהיגה נוחה, ולרשות הנהג קונסולה אלגנטית המנגישה את כל בקרי מערכת הקול ובקרת האקלים באופן אינטואיטיבי (בחלק מהדגמים). הנהג זוכה לצג מידע נוח המציג בנוחות את נתוני מחשב הדרך ומצב הרכב, בקרת השיוט (בדגם אוטו' בלבד) ומידע נוסף החשוב לנסיעה נוחה ובטוחה. ניתן לכוונן את מושב הנהג קדימה ואחורה ולמעלה ולמטה, וניתן לכוונן בקלות את משענות הראש של הנהג ומשענות הראש של שאר הנוסעים. באמצעות קיפול נוח של מושבי הרכב האחוריים ניתן להגדיל את נפחו של תא המטען ולהעמיס ציוד רב.

אבזור

יונדאי i20 גדושה בהפתעות אבזור שהופכות כל נסיעה לנעימה, נוחה וידידותית. הנהג זוכה לגלגל הגה המצויד בכפתורי שליטה במערכת השמע (בדגמם פרימיום בלבד), ובדגמים האוטומטיים ניתן להפעיל בעזרתו את בקרת השיוט ואת הגבלת המהירות. הנוסעים ברכב נהנים ממחזיקי כוסות נוחים, תא כפפות עם קירור למשקאות, מערכת שמע משוכללת ותאי אחסון חכמים. לדגמים המפוארים אבזור מפנק אף יותר: חישוקי סגסוגת קלה, חיישנים אחוריים מקוריים ותאורת LED

טכנולוגיה

יונדאי i20 מצוידת במנוע ירוק במיוחד ומתגאה ברמה נמוכה של פליטת מזהמים. הרכב מאובזר בשלל טכנולוגיות חדשות בענף הרכב התורמות לחוויית נהיגה מרשימה ובטוחה. מנוע DCVVT 4 גלילים בנפח 1.25 ל' עם יחס דחיסה 10.5 המספק 84 כוחות סוס בגרסה הידנית ו- 100 כוחות סוס בגרסה האוטומטית. בין המערכות הטכנולוגיות המותקנות ברכב ניתן למצוא מערכת בקרת אחיזה, מערכת בקרת יציבות ESP ומערכת בלמים ABS + EBD.

בטיחות

בכל הנוגע לבטיחות ל-i20 יתרונות רבים. זהו אחד הדגמים הבטוחים בקטגוריית רכבי סופר מיני בזכות מגוון תפקודי בטיחות אקטיביים ופסיביים. הרכב מצויד בחבילה אקטיבית הכוללת מערכת מתלים הנצמדת לכביש, אמצעי בלימה מהמשובחים בקטגוריה ו"כלוב" הגנה קשיח המגן על נוסעי הרכב בעת תאונה. בתאונה למערכות בטיחות אקטיביות מצטרפות מערכות הבטיחות הפסיביות כגון מותחני הקדם של חגורות הבטיחות במושבים הקדמיים וכריות אוויר (6 במספר) קדמיות, צידיות וכריות וילון. הרכב משופע במערכות אלקטרוניות חכמות שתפקידן למנוע את נעילת הגלגלים בעת בלימה חזקה (ABS) ולשלוט באחיזת הכביש בעת נהיגה בכביש חלק, מפותל או רטוב ESP) בקרת יציבות אלקטרונית). מחשב הדרך של הדגם מחובר לחיישנים אלקטרונים המבקרים את תנועת הרכב ואת מצבו. פגוש הרכב נועד לספוג אנרגיה בעת פגיעה בהולך רגל או בתאונה ובכך למזער את נזקי הפגיעה בגוף/ברכוש.

מאפיינים נוספים

מראות צד חשמליות

המראות בשני צדי הרכב מופעלות באופן חשמלי, כלומר ניתן לקפל אותן בלחיצה על כפתור לצורך חנייה או מעבר במקומות צרים

גלגל הגה מתכוונן

נהג יכול לכוונן את הזווית של גלגל ההגה ואת המרחק ממנו לנהיגה נוחה ובטוחה בהתאמה אישית.

כוונון מושב נהג ומשענות ראש

מושב הנהג מצויד במגנון מתקדם לכוונון גובה המושב ולהתאמה אישית לפי נוחות הנהג ולפי מאפייניו הפיסיים. קל לכוונן את המושב גם במהלך נהיגה ללא הסטת מבט מהכביש. כל משענות הראש ברכב מצוידות במנגנון כוונון נוח לתפעול מתוך מטרה לשמור על בטיחותו של הנהג ושל הנוסעים ולאפשר ישיבה נוחה לאורך זמן.

תא כפפות מקורר

ביונדאי i20 תא כפפות גדול ונוח עם תאורה פנימית. גם כאן מהנדסי יונדאי הצליחו להפתיע – תא הכפפות מצויד בתיבת קירור לאחסון בקבוקי שתייה. אפשרות ליהנות ממשקה קר במהלך נסיעה תורמת רבות לחוויית הנהיגה המושלמת.

מערכת TPMS

מערכת לבקרת לחץ אויר בצמיגים TPMS, מורכבת מסט חיישנים אלקטרוניים המורכבים בתוך הג'אנט ונותנים התראה בלוח השעונים במקרה של ירידה או חוסר של לחץ אויר בצמיגי הרכב מערכת TPMS מתריעה בפני הנהג על כל חריגה מטווח הניפוח ו/או הטמפרטורות המומלצים על ידי יצרן הרכב.
לחץ אוויר תקין מאריך את חיי הצמיג ומקטין את צריכת הדלק, משפיע על מרחק הבלימה של הרכב, השליטה ברכב והקטנת הסיכוי לאובדן שליטה.

מגני שמש

מגני שמש הם אביזרי בטיחות חשובים. מגני השמש ב i20- משלבים מראת איפור וכיס לאחסון כרטיסי חנייה.

תאי איחסון

נוסעי הרכב נהנים מפתרונות אחסון חכמים כגון תאי אחסון מרווחים בדלתות. ניתן לאחסן בקלות חוברות, מסמכים, מפות, תיקיות או תיק תקליטורים. בנוסף, נהנים הנוסעים מכיס בגב המושב המשמש לאחסון נוסף לכתבי עת, מפות וספרים.

חישוקי סגסוגת קלה

חלק מהדגמים מצוידים בחישוקי סגסוגת קלה בקוטר 16 אינץ'. חישוקי סגסוגת מאריכים את חיי הצמיג ומפחיתים את תצרוכת הדלק.

שליטה על מערכת השמע מגלגל ההגה

לנוחות הנהג ממוקמים על גבי גלגל ההגה מתגי בקרה של מערכת השמע. הודות למתגים אלו הנהג לא צריך להסיט מבט מהדרך במהלך נסיעה או להסיר יד מגלגל ההגה.
(בדגמי פרמיום בלבד)

נורית חיווי לחגורות הבטיחות

נורית חיווי לחגורות הבטיחות לנוסע מלפנים ולנוסעים מאחור.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

1.4 ל' אוטומטי Inspire
1.4 ל' אוטומטי Premium
מחיר בסיס
104,900 ₪
109,900 ₪
מקדמה
31,470 ₪
32,970 ₪
תשלום חודשי
895 ₪
938 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪.
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה. המסלול מוצע ע"י כלמוביל פתרונות מימון בע"מ (מ. רישיון 54378).
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.
* בכפוף להסכם.

קבלת הצעת מימון ליונדאי i20
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)