משפחת ה-SUV של יונדאי מתרחבת: הכירו את BAYON

דגם חדש, לא גדול ומדי ולא קטן מדי של יונדאי SUV יושק בקרוב, Bayon – קטן יותר מטוסון גדול יותר מ-VENUE

ליונדאי יש כרגע לא פחות מ-6 דגמי SUV חדשים המוצעים ללקוחות. טווח הדגמים הוא נרחב ומקיף במיוחד ומשתרע מה-VENUE האורבני ועד ל-Palisade המהודר כשבניהם נוכחים כמה מה-SUV המבוקשים ביותר בישראל.

 

עשה רגע סדר – מה זה קרוסאובר ומה זה SUV?

יש SUV ויש קרוסאובר. הדמיון בין שניהם קרוב יותר מהשוני. המושג SUV הגיע מכלי הרכב הגדולים של ארה"ב (Sport Utility Vehicle) ובא לתאר כלי רכב המשמש לפנאי כמו גם לעבודה. קרוסאובר הוא לרוב רכב שקרוב יותר במבנהו למכונית מודרנית. הבסיס הוא שלדה אחודה (המחברת ליחידה אחת שלדה ומרכב) וזה מתאים הרבה יותר לחיים בסביבת תחבורה מודרנית ומתקדמת בה מהירות הנסיעה בכבישים גבוהה והביקורים בשטח מועטים אם בכלל. יחד עם זאת, רבות מהתכונות שעושות SUV לזה כלי רב-תכליתי ומבוקש, נוכחות גם בקרוסאוברים מודרניים – כמו למשל ביונדאי קרוסאובר.

 

 

 

קו ה-SUV של יונדאי

המגוון העשיר מתחיל מדגם VENUE שמנגיש את הקרוסאוברים של יונדאי לקהל צעיר תוך כדי שמירה על היתרונות והתכונות שעושות את רכבי הפנאי של יונדאי למבוקשים ומיוחדים. יחידת הנעה אמינה, מגוון רחב של שילובי צבעים וחבילות אבזור ובטיחות מקיפות ב-SUV שנראה נהדר וייתן את הלוק בעיר כמו גם בנסיעה החוצה ממנה.

אחריו נמצא את KONA – הכי קרוב לקרוסאובר ספורטיבי שיש בישראל. עתה בדור חדש ואחרי עדכונים רבים בכללם מנוע המפיק 198 כ"ס מראה חיצוני משודרג ואבזור פנים עדיף, יונדאי KONA היא ההתגשמות בת זמננו ל-GTi הקלאסית של פעם ובהחלט, עדיין, מציאה מטורפת. חווית נהיגה כה מערבת ומתגמלת שבהחלט מומלץ לקחת אותה לכביש הכי מפותל שאתם מכירים ולתת דרור.

KONA משווקת כאן גם בגרסה היברידית מתקדמת. אותן תכונות של ממדי אורבאניים יחד עם החן של יונדאי קרוסאובר אבל עם מערכת ההנעה החזקה-אך-חסכנית שכולנו מכירים היטב מיונדאי איוניק. עם צריכת דלק הנושקת ל-20 קילומטרים לליטר (בהינתן התנאים הנכונים) והטבת היברידית למי שיקבל רכב כזה מהעבודה, יש ל-KONA היבריד את כל היתרונות של האיוניק רק באריזה יותר דינאמית ואופנתית.

יונדאי טוסון הוא "ה-SUV" של יונדאי בשנים האחרונות נתוני המכירות מאמתים זאת. עם ממדים המתאימים לכל משפחה, מספר רב של גרסאות ומסלולי מימון אטרקטיביים היה יונדאי טוסון לבחירה הבטוחה והחכמה של עשרות אלפי נהגים. עתה אנו עומדים להתחדש עם טוסון כל חדש שלא רק יתחיל חזק ואז יגביר אלא יטרוף את הקלפים בקבוצת ה-SUV המשפחתיים. נשמור את הכי הטוב להמשך אבל אפשר כבר לומר שכל מה שאתם יודעים ומכירים על הטוסון היוצא ייראה מיושן ליד החדש.

יונדאי סנטה פה הגיע ממש לאחרונה בדור חדש מאובזר ורב יכולת מתמיד. עם 7 מושבים, מראה חדש, תא נהג וסביבת נוסעים חדשנית, מערכת הנעה משודרגת וכמובן רשימות אבזור ארוכות ומערך בטיחות אקטיבית חכם – יונדאי סנטה פה הוא אחד הקרוסאוברים הכי מזוהים עם יונדאי וכבר די קרוב לאותה הגדרה מקורית של SUV.

יונדאי Palisade היא הברקה אמיתית. מביאה את הפאר ברוח אמריקה ל-SUV גדול של יונדאי עם כל האיכויות וטכנולוגיות הקצה המשולבות בכלי רכב מודרני. הממדים של SUV באורך של 2 ס"מ פחות מ- 5.0מטרים, מסוגל יונדאי Palisade לאלכס 7 או 8 נוסעים בוגרים בנוחות עילית.

 

 

 

יונדאי BAYON

יונדאי לא עוצרת לרגע וממשיכה לפתח ולהרחיב את היצע הדגמים שלה. ספציפית את היצע ה-SUV שלה שמכירותיהם כבר חצו את ה-50% משוק הרכב. עתה היא תציג את Hyundai Bayon קרוסאובר/SUV כל-חדש בסגמנט B.

בתוך כל דגמי הקרוסאובר/SUV של יונדאי עתיד ה-Bayon להשתלב, מבחינת הממדים, מתחת ליונדאי טוסון. אלה חדשות טובות מכיוון שזה אומר שיהיה דגם דור-אחרון חדיש בקבוצת ממדים ומחיר שהיא מאד מבוקשת בשוק הישראלי.

עד שיונדאי תשחרר מידע נוסף על באיון אנו יודעים לספר כי הוא ייהנה משפת העיצוב החדשה של Hyundai שתוביל את דגמי העתיד בשנים הבאות. החברה קוראת לעיצוב הזה Sensuous Sportiness שמשמעותו היא עיצוב בעל ערך רגשי ומשלב פתרונות עיצוב חדשניים.

בין הפתרונות האלה אפשר לראות את האבולוציה של עיצוב החזית אשר מורכבת מכונה אוויר צר ורחב מעל לסמל שעל החרטום ומשני צידיו תאורת LED המדגישה את מימד הרוחב. מתחת לסמל תהיה שבכה גדולה וטרפזית שלא רק שתתעל אוויר צונן למנוע אלא גם בעיצובה יוצרת ישיבה רחבה ובוטחת על הכביש.

מאחור יונדאי יצרה שתי יחידות תאורה בצורה ראשי חץ אותם דחפה לקצוות המרכב. את החודים של החיצים מחבר קו LED אדום לכל רוחב תא המטען. המטרה היא לחזק עוד יותר את מימד הרוחב ולתת ל-Bayon זהות אופיינית גם במבט מאחור.

יונדאי SUV

עם כזה מבחר אדיר של ממדים ומנעד מחירים, יש בהיצע ה-SUV/קרוסאובר של יונדאי בישראל דגם שמתאים לכל כיס. עם אסטרטגיה של להביא את חבילות הבטיחות והטכנולוגיה המלאה והחדשות ביותר, גם Hyundai Bayon עתיד בקרוב להיות אמת מידה חדשה בסגמנט שלו.

כתבות נוספות

סרטים, הפתעות ועידכונים
אנחנו משקיעים, אז כדאי לכם.