ליסינג פרטי מבית היבואן

ליסינג פרטי מבית היבואן

עם יותר ויותר ערוצים חדשים למכירת רכב – בסוף הכי נכון לחזור למקור יבואנית הרכב עצמה

זה מדהים עד כמה שונה היום שוק הרכב ממה שהיה רק לפני שנים ספורות. אם פעם כדי לקבל מפתח ליד של רכב חדש היה לכם מקור אחד להשיג אותו – אצל יבואנית הרכב – הרי שהיום מגוון האפשרויות לקרוע את הניילונים ממכונית חדישה גדול מאי פעם. חלק גדול מהשינוי בתפיסה מגיע מההבנה של רבים מאיתנו כי אין באמת סיבה לקנות מכונית חדשה אלא שעדיף הרבה יותר לשלם רק על השימוש בה.

 

קניית רכב חדש מליסינג או מהיבואן?

ובכן היום אתם יכולים למצוא את אותה המכונית בכמה "חנויות" שונות. אוקיי. זו לא ב-ד-י-ו-ק אותה מכונית וייתכנו הבדלי אבזור אבל בגדול בהחלט שמדובר באותו מותג ואותו הדגם. אז איפה? המקום הראשון יהיה אולם התצוגה. קניה רגילה ומיסיונרית כמו שאתם מכירים. מקום נוסף עשוי להיות חברת ליסינג המוכרת חלק מהמלאי שרכשה מהיבואנית בהנחה גדולה כמכוניות "0 ק"מ". אותה חברת ליסינג גם תשמח למכור לכם את המכוניות המשומשות שלה או כאלה שחזרו מהשכרה. לאחרונה התרחב גם אפיק היבוא המקביל שפעילותו מתרחבת גם למותגים עממיים ולא רק בתחום הפרמיום. לכל אחת מה"חנויות" האלה יתרונות וחסרונות.

 

מה ההבדל בין ליסינג פרטי לליסינג תפעולי?

עתה יש אפשרות חדשה – כזו שבמידה רבה עוקפת את המתווך ומאפשרת ללקוח לקבל ליד מפתח של מכונית חדשה במסלול של ליסינג פרטי שבו הרכב רשום על שמו. ויש לזה יתרונות רבים. זה בדיוק הליסינג מבית היבואן שמציע את האפשרות לשלם רק על השימוש אבל המכונית נרשמת על שמכם ולא תרגישו כאילו הכסף "נזרק" על רכב שלא שלכם. זה בדיוק ההבדל המרכזי בין הליסינג התפעולי (שבו הרכב נותר בבעלות חברת הליסינג ואתם רק ממנים להם את ירידת הערך שלו) לבין ליסינג פרטי מבית היבואן שבו אתם משקיעים בעצמכם במכונית שהיא שלכם. ואותה, בסוף התקופה אתם יכולים להמשיך ולהחזיק או להחזיר אותו לטרייד-אין ולהתחדש במכונית רעננה על שמכם.

 

איך עובד ליסינג פרטי מבית היבואן?

יבואני הרכב המובילים מציעים כבר תכניות כאלה – ולנו נודע ממקור פנימי כי היצע הדגמים עומד להתרחב ולהכיל את כל הדגמים שבליין. אז אם ניקח למשל כדוגמה את יונדאי זו מציעה רכב חדש הרשום על שמכם. התשלום כולל שלושה טיפולים וניתן להרחיב ולכלול גם את הביטוח (שווה לחשוב על זה אם יש נהגים חדשים או צעירים בבית).

כמו בליסינג הרגיל יהיה עליכם לשלם מקדמה נוחה ונמוכה ואחריה תשלום קבוע למשך 36 חודשים. בתום התקופה יהיו לכם שתי אפשרויות: להחזיר את הרכב דרך הטרייד-אין לפי ערך שנקבע מראש בהזמנה או להישאר עם המכונית ולשלם את היתרה (במכה אחת או בפריסת תשלומים). היתרון המהותי הוא שהמכונית על שמכם ואתם נהנים מכל היתרונות של לקוחות כלמוביל ובהן רשת מוסכים ענפה וסופר-מקצועית עם כיסוי מלא בכל הארץ.

 

עלויות של ליסינג פרטי

רוצים דוגמה לעסקה? בבקשה! בואו נבחר ביונדאי טוסון בגרסת פאנורמיק. רכב פנאי מתקדם שמחירו המלא עומד על 165,900 שקלים. בליסינג הפרטי מבית היבואן תשלמו מקדמה רק של 11,900 שקלים ואחריה תשלום חודשי של 2,001 שקלים בלבד למשך 36 חודשים. בסוף התקופה תוכלו להשלים את הרכישה עם תשלום של 82,950 שקלים או לחילופין להחזיר את הרכב לטרייד אין (על תקן מקדמה לעסקה הבאה) ולהמשיך ולהשתדרג עם רכב חדש. בנוסף, התשלום החודשים כולל בתוכו 3 טיפולים בחינם ויש אופציה לכלול גם את הביטוח בעסקה – וזה כדאי ביותר למי שיש לו בבית נהגים צעירים או חדשים.

 

מלכודת ליסינג 0 ק"מ

במצב בו יש האטה של מכירת מכוניות חדשות והמלאים גודשים את מגרשי הערובה קורה לא אחת שמכוניות מבלות חודשים ארוכים ואף שנים עד שהן עולות על הכביש. וכזה קורה יש סיכוי יותר מסביר שהן יהיו מכוניות "0 ק"מ" בחצר של חברת ליסינג או טרייד-אין גדול. או כפי שהן מכונות ברחוב מכוניות "ליסינג 0 ק"מ". וגם אם תאריך העלייה על הכביש מלמד על שנת 2019 (שנת רישום הבעלים הראשון) הרי שתאריך היצור יכול להיות שנה או יותר אחורה. סוחר רכב ממולח ידע לזהות את שנת היצור של הרכב (קל מאד לפי קוד ה-VIN) ופעמים רבות מכוניות שהמוכרים שלהן משוכנעים שהן בנות שלוש עשויות להתגלות כבנות ארבע או אפילו חמש. וזו כבר מכה של ממש למוכר. לזה יש משמעות של עשרות אחוזים במחירון לוי יצחק. כך תחמקו מהמלכודת שבה נופלים רבים שקנו מכונית "0 ק"מ" אשר מגלים שהמכונית שלהם פשוט לא מעניינת את השוק או שהערך שלה הרבה יותר נמוך.

 

יתרונות לסיכום

במסלול הליסינג הפרטי מבית היבואן אתם חומקים מכל המוקשים האלה. מבלי להוציא סכום כסף גדול בבת-אחת על רכישה של רכב חדש. במסלול הליסינג הפרטי מבית היבואן אתם מקבלים מכונית חדשה על שמכם ונהנים מתנאי התשלום, ביטוח וצ'ופרים נוספים באופן המנגיש לכם את הדור החדש, החסכוני והבטוח ביותר של המכוניות בישראל.

כתבות נוספות

סרטים, הפתעות ועידכונים
אנחנו משקיעים, אז כדאי לכם.