הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

המדריך לקניית יונדאי חדש

מה חשוב לדעת כשקונים רכב חדש? טוב ששאלתם. קבלו את המדריך לקניית רכב יונדאי חדש. במסגרת המדריך נשאל את עצמנו שאלות שונות. נבדוק מה אנחנו צריכים במכונית החדשה וכיצד לאתר את הדגם המתאים לנו ביותר. עוד נגלה מה עלינו לבדוק במהלך נסיעת המבחן וכיצד נבחר מימון וגם ביטוח מתאימים. נבדוק גם כיצד תיראה חוויית קבלת המפתחות ליונדאי החדשה.

חלק א': מה אנחנו צריכים ברכב חדש וכיצד נעריך את היכולת הכלכלית שלנו לרכישה?

על השאלה הזו ננסה לענות בעזרת המדריך לקניית יונדאי חדשה. רכישת רכב חדש היא אחת הרכישות המשמעותיות ביותר שנבצע והבחירה במכונית הנכונה רבת משמעות. העצה הראשונה שנותן המדריך לקניית יונדאי חדשה היא לבדוק מהן היכולות שלנו ומהם הצרכים שלנו.

 מהי מסגרת התקציב שלנו?

 היכולות שלנו לרכישת רכב חדש משתנות לפי מספר גורמים. המלצת המדריך לקניית יונדאי חדשה היא לשאול את עצמנו מספר שאלות: האם אנחנו יכולים להקצות סכום כסף לכיסוי הרכישה? האם אנחנו מתכוונים להיעזר במימון או בהלוואה על חלק קטן או גדול מהסכום? ועוד שאלה חשובה אותה ממליץ להציב המדריך לקניית יונדאי חדשה: כשאנחנו בוחנים את היכולת שלנו – האם אנחנו מתכוונים למכור את המכונית הישנה והאם נעשה זאת באופן פרטי או באמצעות עסקת טרייד אין עם כלמוביל? לאחר שהכרנו ביכולותינו לרכישת רכב חדש, נוכל להציב מסגרת תקציב לרכישת המכונית, ונוכל לעבור לשלב הבא של קניית היונדאי החדשה שלנו.

מה אנחנו צריכים ברכב שלנו?

 לאחר שהגדרנו את מסגרת התקציב, חשוב להבין מה אנחנו צריכים ברכב שלנו? המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע לבחון איזו מכונית מתאימה לצרכים במסגרת התקציב שלנו. ראשית עלינו לשאול את עצמנו איזה סוג של רכב נדרש לנו, האם זו מכונית ראשונה במשפחה או רכב שני לשימוש צנוע יותר? מהו מספר הילדים במשפחה? האם אנחנו יכולים להסתפק בחמישה מושבים? או שאנחנו מעוניינים בשבעה או שמונה? האם היקף הנסיעות שלנו מכוון אותנו לרכוש מנוע בנזין או מנוע דיזל שיהיה לרוב חסכוני יותר? האם אנחנו מעוניינים בתיבת הילוכים ידנית או בגיר אוטומטי? המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע לשאול, האם אנחנו מעוניינים במכונית כביש לשימוש עירוני או ברכב שמסוגל לרדת גם לשטח? האם אנחנו מחפשים מכונית יעילה וצנועה או מכונית ספורטיבית חזקה ובולטת יותר למראה? האם חשוב לנו יותר עיצוב מושך או רשימת אביזרים ארוכה?

המשימה הבאה במסגרת המדריך לקניית יונדאי היא להציב את סדרי העדיפויות שלנו בבחירת המכונית. עד כמה המכונית שלנו צריכה להיות חסכונית, בטיחותית, מרווחת או מאובזרת? עד כמה חשובים לנו הביצועים ועד כמה העיצוב?

 אילו פינוקים אנחנו רוצים?

שאלת האבזור בתוך המדריך לקניית יונדאי חדשה, תעזור לנו להגדיר אילו אביזרים חשובים לנו ועל אילו נוותר. האם אנחנו מעוניינים לחבר את האייפוד או האייפון למערכת הקול? האם אנחנו רוצים דיפוני עור למושבים? האם נזמין גם חלון שמש חשמלי, שיאפשר לילדים לשקוע בנוף כוכבים בעת נסיעת לילה?

כעת, כשאנחנו יודעים איך פחות או יותר נראית המכונית שאנחנו רוצים וצריכים, המדריך לקניית יונדאי חדשה לוקח אותנו לשלב הבא, שבו נמצא את האחת.

חלק ב': איך בוחרים את הרכב המתאים ביותר?

 לאחר שבדקנו את מסגרת התקציב ואת הדרישות שלנו מהרכב החדש, חלק ב' של המדריך לקניית יונדאי חדשה יעסוק במציאת המכונית המסוימת ואיך לבדוק שהיא באמת מתאימה לנו.

היצע הדגמים של יונדאי מאפשר להתאים כלי רכב מדויק לכל דרישה. נוכל למצוא את מבוקשנו בהיצע אם אנחנו מחפשים מכונית קטנה, ידנית או אוטומטית וזולה במיוחד כדי לנוע בחופשיות בעיר הצפופה; נוכל למצוא מכונית קטנה, יעילה ונוחה וגם מכונית משפחתית בכל תצורה – סדאן, הצ'באק או קרוס וואגון (CW). המדריך לקניית יונדאי חדשה מזכיר שאפשר למצוא במגוון גם מכונית משפחתית גדולה ומפנקת, רכב פנאי שטח או רכב פנאי שטח גדול, שמאפשר גם למשפחה בת שש או שבע נפשות לנוע בנוחות ובבטחה. המדריך לקניית יונדאי חדשה מזכיר שבהיצע קיים גם כלי רכב גדול ויעיל לעבודה והסעה.

רכב וירטואלי

 כדי לבחור במכונית המתאימה לנו ביותר? המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע להביא את המסקנות שלנו מהניתוח שערכנו, על מסגרת התקציב ועל הציפיות שלנו מהמכונית שנקנה, ולהיכנס לאתר האינטרנט של יונדאי ישראל . שם אפשר לראות את מגוון דגמי יונדאי השונים, לבחון כמה מושבים בכל אחד, את הממדים, צריכת הדלק המפורסמת ע"י היצרן, עוצמת המנוע והביצועים וגם רשימת האביזרים שכל אחד מהם מציע. המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע לבחון אז את מחירון הרכב באתר, כדי לדעת אילו מדגמי יונדאי יתאים לכם יותר מכולם. חשוב להדגיש שכדאי להתעדכן באופן קבוע, בכדי לברר אם ישנן הטבות חדשות. באתר האינטרנט נוכל גם להזמין נהיגת מבחן מהדגם או הדגמים שמעניינים אותנו.

אחרי שבחרנו, איזה דגם מעניין אותנו, המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע להכין סדרה של שאלות ובדיקות שאנחנו רוצים לדעת על הדגם שמעניין אותנו. את הרשימה הזו ניקח עמנו לשלב הבא של המדריך לקניית יונדאי חדשה, ההגעה לאולם התצוגה ונהיגת המבחן.

חלק ג': מה לבדוק באולם התצוגה ומה בנהיגת המבחן?

 לאחר שמצאנו את דגמי הרכבים של יונדאי שמתאימים לנו ומעניינים אותנו, נפגוש את המכונית פנים אל פנים, נראה ונחווה אותה מקרוב.

באתר האינטרנט נמצא את כתובת אולם התצוגה הקרוב ביותר למקום מגורינו. שם נוכל להיעזר באיש מכירות, לבדוק את המכונית בעצמנו בתוך אולם התצוגה וגם לצאת לנהיגת המבחן שהזמנו, באתר האינטרנט או באולם התצוגה עצמו.

נציע לפנות אל איש המכירות באולם התצוגה. איש המכירות מכיר היטב את הדגמים השונים. הוא יכול להתאים לנו דגם מתאים ולענות על כל השאלות שיש לנו לגביו – רמת האבזור, הגימור, מערכות ההנעה והמחירים. איש המכירות יוכל לעזור לנו בהתלבטות כיצד למכור את המכונית הישנה וכיצד לרכוש את היונדאי החדשה. הוא יוכל להפנות אותנו להשגת מימון, טרייד אין וגם ביטוח.

עתה ניגש אל הרכב שמעניין אותנו באולם התצוגה ולחוות אותו מקרוב. אחרי שנבחן את העיצוב החיצוני שלו ושל דגמים אחרים שעשויים לעניין אותנו, ניכנס פנימה ונתיישב במושב הנהג.

בשלב זה מציע המדריך לקניית יונדאי להתרשם מהרכב באופן שידמה ככל האפשר את השימוש האמיתי שלנו בו. האם נוח להיכנס ולהתיישב במושב? האם המושב נוח ותומך? האם נוכל לכוון את זוויות ומיקום המושב וההגה כך שיתאימו בדיוק לגופינו, למרחב הראש ולתנועת הידיים? המדריך לקניית יונדאי  ממליץ אפילו לחגור את חגורת הבטיחות ולסגור את הדלת, ממש כפי שאנחנו עושים כשאנחנו נכנסים למכונית בחניה שלנו.

כעת נבדוק את המרחב שסביבנו. האם אנחנו אוהבים את העיצוב בסביבת הנהג ובתא הנוסעים כולו? האם יש לנו מספיק תאי אחסון ומחזיקי כוסות והאם הם ממוקמים בהישג ידינו? המדריך לקניית יונדאי מציע לבדוק אם ידית ההילוכים נוחה לאחיזה, אם תפעול כפתורי מערכת המיזוג ופתחי האוורור מתאימים לנו.

נפעיל את מערכת הקול ונבדוק את האפשרויות – האם היא כוללת כניסה של נגן חיצוני? האם ברור כיצד להפעיל את הרדיו או את נגן הדיסקים, מהפאנל שלו או מגלגל ההגה? כעת מציע המדריך לקניית יונדאי לבדוק את תפעול המערכות הנוספות שעשויות להיות מותקנות במכונית, כמו חלון נפתח בגג, מערכת בקרת שיוט (קרוז קונטרול) או מערכת מולטימדיה מתקדמת.

השלב הבא בבדיקה, לפי המדריך לקניית יונדאי, הוא לצאת מהמושב הקדמי ולבדוק את שאר חלקי הרכב. נבדוק את המושבים האחוריים: האם נוח לנו להתיישב בהם? האם יש תאורה ותאי אחסון למי שיישב מאחור? המדריך לקניית יונדאי ממליץ לבדוק אם התא האחורי מתאים להתקנה של מושבי בטיחות, אם אנחנו מתכוונים להסיע כאן תינוקות וילדים קטנים. ומה עם שאר בני המשפחה, האם המושבים נוחים לילדים, לנערים ולמבוגרים שצפויים לנסוע בהם?

כעת נפתח את תא המטען. האם יהיה לנו נוח להניח בו מזוודה, תיקים או ציוד אחר? האם אפשר לקפל את המושבים האחוריים כדי להגדיל את נפח ההעמסה? האם יתאים תא המטען לסגנון החיים שלנו? אולי אנחנו רגילים להכניס שקיות רבות של קניות לתא המטען וייתכן, למשל, שאנחנו יוצאים הרבה לטיולים ולנסיעות משפחתיות ונחפש תא מטען מוגדל כמו בדגמי הקרוס וואגון של יונדאי.

 נסיעת התרשמות

 אחרי שהתרשמנו מהמכונית כשהיא עומדת באולם התצוגה וקיבלנו מאנשי המכירות את כל התשובות לשאלות שמעניינות אותנו, המדריך לקניית יונדאי מפנה אותנו לממש את נסיעת ההתרשמות שהזמנו ולחוות את המכונית כחלק מהמדיניות החווייתית של יונדאי – Experience Hyundai. הנסיעה הזו תאפשר לנו נהיגה ברכב שמעניין אותנו והיא תגלה לנו באופן מדויק עוד יותר, עד כמה היונדאי הזו מתאימה לנו.

נסיעת ההתרשמות תכלול שני שלבים. באחד מהם ינהג במכונית איש נהיגות המבחן של יונדאי ובכך יאפשר לנו להתרשם מתוכנה של המכונית – המערכות, האביזרים, איכות החומרים והמושבים. בשלב האחר נתיישב אנחנו מאחורי גלגל ההגה של המכונית, ולצדנו איש נהיגות המבחן של יונדאי, שיעזור לנו להתרשם לעומק מהמכונית. אם נרצה בכך, המדריך לקניית יונדאי בהחלט ממליץ להזמין אדם או שניים נוספים, בני משפחה או חברים, שיחוו גם הם את דעתם.

אחרי שנכוון את המושב ואת ההגה, את מראות הפנים והחוץ בדיוק באופן שמתאים ונוח לנו, נגיע לשלב הבא של המדריך לקניית יונדאי חדשה ונצא לדרך. זאת ההזדמנות שלנו להתרשם מהפנים הדינאמיים של המכונית. האם היא מתמודדת כראוי עם פגעי הכביש? האם המושב נוח לנו גם בתנועה? האם המכונית שקטה ומבודדת היטב מרעשי העיר? המדריך לקניית יונדאי חדשה ממליץ לנו לדרוך על דוושת ההאצה ועל דוושת הבלימה, האם הרכב מאיץ לשביעות רצוננו? האם הוא בולם היטב את המרכב? האם מבנה הרכב מאפשר לנו לראות היטב את מה שמחוץ למכונית?

תוך כדי תנועה, המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע לבדוק, מבלי להסיט את תשומת הלב מהנהיגה, את תפעול מערכת הקול מגלגל ההגה, אם הוא מותקן במכונית, להפעיל על לוח המכשירים את כפתורי המיזוג והמולטימדיה. על כל שאלה ותהייה ישמח המלווה המקצועי שלנו לענות.

אחרי שלב נהיגת המבחן, אפשר להניח כי אנחנו כבר מכירים טוב יותר את המכונית או המכוניות שמעניינות אותנו, ועל כן הבחירה וההחלטה קלות יותר. השלב הבא של המדריך לקניית יונדאי הוא בדיקת האמצעים שייקלו עלינו לקנות את המכונית החדשה.

חלק ד': איך נמכור את הרכב הישן ואיך נממן רכב חדש?

האמצעים שלנו לרכישת רכב חדש נמצאים בשלושה מקורות עיקריים: האחד הוא הכסף שיש לנו, השני הוא שווי הרכב  המשומש שלנו והשלישי – הלוואה שאנחנו לוקחים, ככל שיש לנו צורך, כדי לכסות את יתרת עלות הרכישה של המכונית החדשה.

המדריך לקניית יונדאי חדשה מציע לשאול את עצמנו שתי שאלות: האם נרצה להיעזר במימון לשם קניית המכונית? והאם נרצה להיעזר באפשרות של טרייד אין לסיוע ברכישת המכונית המשומשת?

איך מוכרים רכב משומש?

 את שלב מכירת המכונית המשומשת בתוך המדריך לקניית יונדאי אפשר לבצע במספר דרכים: מכירה לאדם פרטי, לחברה שעוסקת במסחר במכוניות או באמצעות עסקת טרייד אין.

האחת היא למכור לאדם פרטי אחר, דרך חברים וקרובים, באמצעות מודעה על המכונית (במקומות ובאופנים שמותרים בחוק), בלוח מודעות מודפס או אינטרנטי.

החסרונות המרכזיים במכירה לאדם פרטי, על פי המדריך לקניית יונדאי, נמצאים בטרחה הרבה שכרוכה בפרסום, בהתרוצצויות ובטלפונים מרוכשים פוטנציאליים ובמשא ומתן המתמשך עם המתעניינים השונים.

 עסקת טרייד אין ישירה

 האפשרות השנייה שמעלה המדריך לקניית יונדאי היא שילוב עסקת טרייד אין בתוך רכישת המכונית החדשה. עסקת טרייד אין היא עסקה שמציעה יונדאי ישראל, מבית חברת כלמוביל, ובאמצעותה אפשר למסור את מפתח המכונית המשומשת ולקבל את מפתח המכונית החדשה.

באמצעות עסקת טרייד אין אפשר לוותר על הטרדה הרצינית שמתלווה למכירת המכונית המשומשת, ולשקלל את ערכה בערכה של היונדאי החדשה שאנחנו קונים. המדריך לקניית יונדאי מפנה אותנו אל נציג המכירות באולם התצוגה שיסייע לנו במציאת הדרך הטובה ביותר למסור את מפתחות המכונית המשומשת ולקבל את מפתחות המכונית החדשה.

 ואם אנחנו רוצים גם מימון?

 עד כאן המדריך לקניית יונדאי חדשה ליווה אותנו בהצטיידות בכסף לרכישה – מהכסף הפרטי שלנו ומשוויה של המכונית המשומשת. ואולם, לעתים תכופות נתעניין בקבלת עזרה לכיסוי יתרת סכום הרכישה של היונדאי החדשה שלנו. גם כאן ישנן כמה אפשרויות, לפניכם שתיים מרכזיות: האחת, לגשת אל הבנק ולקבל ממנו הלוואה לרכישת מכונית חדשה. השנייה, לקבל מימון חוץ בנקאי למכונית מחברת הבת "כלמוביל פתרונות מימון".

האפשרות הראשונה היא כאמור לבקש הלוואה מהבנק. הבנק ישקול אם להעניק לנו את ההלוואה על סמך תזרים המזומנים. המימון יוענק וכנגד זה נשלם עלויות שונות וריביות. אל מול האפשרות להשגת הלוואה מהבנק, המדריך לקניית יונדאי חדשה מציין את האפשרות לקבל מימון לרכב יונדאי חדש באמצעות "כלמוביל פתרונות מימון". להשגת מימון בדרך הזו יש מספר יתרונות. ראשית, נבהיר שמדובר בתהליך פשוט הרבה יותר – את המימון מקבלים ישירות מול הקבוצה שמוכרת לנו את המכונית, כך שאין לנו צורך לתאם בין מספר גורמים כדי לקבל את ההלוואה. יתרון נוסף בדרך הזו, שאותו מציין המדריך לקניית יונדאי, הוא באסטרטגיית המימון של קבוצת כלמוביל, שמאפשרת קבלת הלוואה בתנאים ועלויות גמישים ואטרקטיביים במיוחד.

המדריך לקניית יונדאי חדשה מבהיר כי שיטת "כלמוביל פתרונות מימון" תאפשר לנו לקבל את המימון ישירות באולם התצוגה. נוסף על כך, חבילת המימון ופרישת ההחזרים יותאמו ישירות לצורכי הלקוח.

השלב הבא מבית המדריך לקניית יונדאי הוא השלב שבו נזמין בדיוק את המכונית שאותה אנחנו רוצים ונכין את עצמנו לקבל את החברה החדשה במשפחה. איך עושים את זה? עברו לשלב הבא.

חלק ה': איך נזמין את המכונית הכי טובה בשבילנו?

בעזרת השלבים הקודמים של המדריך לקניית יונדאי בחרנו את היונדאי שמתאימה לנו יותר מכולן. כל שנותר כעת הוא להתאים את המכונית סופית לפי רצוננו וצורכנו, להזמין ולקבל. איך עושים את זה?

אחרי שהחלטנו  איזו מכונית טובה לנו יותר מכולן, ולאחר שבחרנו את ההעדפה שלנו בתחום המנוע ותיבת ההילוכים, ואפילו בחרנו ברמת הגימור, המדריך לקניית יונדאי מביא אותנו לשלב של הזמנת המכונית.

בשלב הזה של המדריך לקניית יונדאי אנחנו מסכמים סופית עם איש המכירות באולם התצוגה את כל הפרטים, ושני הצדדים חותמים על ההזמנה. בהזמנת המכונית נכלול את כל הפרטים החשובים: איזו מכונית, איזה דגם, מה יהיה צבעו, מה יהיה כלול באבזור ואילו תוספות בתשלום ביקשנו לקבל עם המכונית שבה בחרנו.

ההזמנה, כך המדריך לקניית יונדאי, תכלול גם את פרטי התשלום – הסכום לתשלום כולל המסים והאם נשלם מיד, או שאנחנו נעזרים במימון. אם אנחנו זכאים להטבת מס מהמדינה, זה הזמן לפרט זאת. בהזמנה יפורטו גם תנאי הרכישה, האחריות והשירות, מהם התנאים לביטול ההסכם ומהו זמן המסירה המשוער של המכונית. זמן המסירה, מבהיר המדריך לקניית יונדאי, משתנה לפי מספר גורמים, ובעיקר – האם המכונית נמצאת במלאי, ואז מועד המסירה קצר יחסית, או שהיא עוד צריכה להגיע מחו"ל. גורם נוסף שמשפיע הוא היקף העבודה הנדרשת להכנת המכונית למסירה. המדריך לקניית יונדאי מזכיר כי איש המכירות ישמח, כמובן, להסביר כל פרט ולענות על כל שאלה בנוגע להזמנה.

כעת, עם חתימת ההזמנה, וכהכנה לקבלת המכונית החדשה, נרכוש ביטוח רכב. בשלב הזה של המדריך לקניית יונדאי נוכל להביא ביטוח מאחת מסוכנויות הביטוח, ונוכל גם להיעזר בשירותי כלמוביל ביטוח.

כלמוביל ביטוח הנה סוכנות ביטוח הנמצאת בבעלותה המלאה של חברת כלמוביל בע"מ והיא מספקת הטבות מיוחדות לרוכשים במסגרת הפוליסה, מבלי לפגוע ברמת מחיר נוחה. בין ההטבות של הפוליסה המוצעת ע"י כלמוביל ביטוח, מציין המדריך לקניית יונדאי, חלפים חדשים ומקוריים במשך ארבע שנים[?? לבדוק מול הביטוח שזה מדויק], שמשות מקוריות, טיפול במרכזי השירות של היבואן, רכב חלופי על פי תנאי הפוליסה וגם כיסוי ייחודי של "חדש תמורת ישן" במקרה של אובדן מוחלט או גניבה בשנתיים הראשונות.

יש לנו הזמנה? יש ביטוח? אנחנו מוכנים לשלב הבא והאחרון של המדריך לקניית יונדאי חדשה – קבלת המפתחות לרכב החדש.

חלק ו': היום הגדול הגיע – קבלת המפתחות לרכב החדש!

 בזכות השלבים הקודמים בתוך המדריך לקניית יונדאי חדשה, מצאנו רכב, הזמנו אותו, שילמנו, וכעת כל שנותר לנו הוא לקבל אותו. בזמן שאנחנו ממתינים למכונית, היא מגיעה ארצה, אם לא היתה כבר במלאי, ואז היא עוברת מספר תהליכים. ראשית, המכונית עוברת שחרור מהמכס הישראלי. השחרור הזה מלווה באישור שהמכונית כפי שהיא אכן מותרת לייבוא לישראל, ובתשלום מלא של מסי הקנייה והמכס.

לאחר שהרכב השתחרר מהמכס, הוא עובר התאמה לקראת מסירה ללקוח. זה הזמן שבו יותקנו ברכב אביזרים שהזמנו, שהם נוספים על אלו שמגיעים מחו"ל. האביזרים מותקנים במתקנים מתקדמים ומתוחכמים במרכזים הלוגיסטיים של כלמוביל, בידי אנשי מקצוע מוכשרים ומיומנים.

כעת מגיע המדריך לקניית יונדאי חדשה לשלב שבו המכונית עוברת רישוי, כדי שתוכל לעלות על הכביש. הליך הרישוי מתנהל בתוך המרכז של כלמוביל. כעת המכונית השתחררה מהמכס, אובזרה בכל ההתקנים והאביזרים הנדרשים והרצויים והיא אפילו מצוידת במספרי רישוי וברשיון רכב. המדריך לקניית יונדאי מבשר: המכונית מוכנה למסירה!

כעת מגיע השלב שבו יתקשרו אלינו נציגי יונדאי ויתאמו איתנו תאריך, שעה ומקום שבהם נוכל לבוא ולקבל את הרכב החדש שלנו.

 היום הגדול הגיע

 זהו, הגיע הזמן לקחת את המכונית שלנו. המדריך לקניית יונדאי חדשה לוקח אותנו אל אתר המסירה במרכז השירות שנקבע. נבוא אל הסוכנות בשעה היעודה ושם תחכה לנו יונדאי חדשה, רחוצה ומבריקה מבחוץ ועטופה בניילונים מבפנים, שמגנים על המושבים ועל רכיבים רבים נוספים בתוך הרכב.

נשב כעת עם איש מסירות רכב חדש של כלמוביל, נחתום שאנחנו מקבלים את המכונית ונקבל ממנו את רשיון הרכב, מדריך לנהג, ספר טיפולים וכמובן – את המפתחות למכונית החדשה.

המפתחות בידינו

הנציג של יונדאי, שמוסר לנו את המכונית החדשה, ילווה אותנו אליה וידריך אותנו במכמניה. יסביר איך מכוונים את המושבים והמראות, כיצד מתפעלים את מערכת הקול, המיזוג ושאר המערכות, הכפתורים והמנופים. המדריך לקניית יונדאי מציין גם כי הנציג ידריך אותנו כיצד לקפל מושבים, לפרק כיסים ותאים – הכל ככל שנרצה לדעת ולהכיר את היונדאי החדשה שקנינו זה עתה.

 ומה עכשיו?

המדריך לקניית יונדאי מסיים את דרכו והגיע הזמן ליהנות מהיונדאי החדשה. כדי ליהנות ממנה במשך שנים, נקפיד לטפל בה כראוי – ומומלץ בחום כי נטפל בה במרכזי שירות מורשים על פי לוח הטיפולים שנתזמן אותם לפי מספר הקילומטרים שאנחנו נוסעים ו/או לפי הזמן שחולף. זהו, המדריך לקניית יונדאי חדשה משלים איתנו את התהליך ומציע להזמין את האנשים להכיר את היונדאי החדשה שלנו מבפנים ולקחת אותם לאן שליבנו וליבם חפץ.

מזל טוב!