הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

יונדאי טוסון Tucson

יונדאי טוסון  Tucson

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

6

דרגות זיהום:

14

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 142,900 ₪
תשלום חודשי החל מ- 1,219 ₪*הצעת מימון
White sand
Phantom black
Polar white
Ruby wine
Thunder grey
Ara blue
White sand (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

על הרכב

לא משנה היכן תסעו, ברחובות העיר או במרחבים הפתוחים, יונדאי טוסון החדש יוביל אתכם וישתלב בטבעיות בנוף האורבני או מחוץ לעיר. הוא ירשים אתכם במראה חיצוני מושך, בתא נוסעים מרווח, מאובזר ואיכותי ובראות טובה לכל הכיוונים. יונדאי הוא כלי רכב נכון לכל משימה, לנהג בודד או למשפחה שלמה, הודות לעיצוב מרהיב, טכנולוגיה מתקדמת, ומרחב פנימי גדול ומרווח. 

יונדאי טוסון המקורי היה זה שהנגיש את רכב הפנאי לקהל הישראלי. עתה, הטוסון החדש, שמזכיר מאד את דגם הסנטה-פה הגדול יותר, מאפשר לכם ליהנות מרוח ה- Modern Premium של יונדאי, המציעה כלי רכב באיכות גבוהה ובמחיר נגיש.

חלל פנימי

היכנסו ליונדאי טוסון, שבו גבוה מעל הכביש, התרווחו במושבים הנוחים והניחו למראות העולם סביבכם להקיף אתכם. טוסון החדש איכותי ומרווח הן ביחס לדגמים קודמים והן ביחס למתחרים, והוא מארח את הנוסעים בחלל מעוצב בהנדסת אנוש מעולה. המושבים הנוחים, המרחב הנדיב לרגליים והאיכות הגבוהה של תא הנוסעים יעניקו לכם תחושה נעימה ונוחה בעת הנסיעה, כזו שלא רוצים שתסתיים – תחושה של Modern Premium.

אבזור

רכב משפחתי צריך לתת לכם יותר מסתם מעבר מנקודה לנקודה. זו הסיבה שיונדאי טוסון החדש מציע עיצוב פנים משודרג ורשימת אבזור עשירה שתכליתה להנעים את הנסיעה ואת השהות בו. סביבת הנהג החדשה מאורגנת כך שכל מה שצריך במהלך הנסיעה נמצא קרוב לנהג, לדוגמה, מתגי בקרת שיוט ושליטה על מערכת השמע המותקנים על גלגל ההגה.

 

הטוסון מצויד במערכת מולטימדיה חדשנית Connected Car מבוססת אנדרואיד*. מערכת זו מפעילה יישומים מסוימים של טלפון, מוזיקה ומערכת ניווט במסך מגע גדול ויישומים אחדים אף מופעלים באמצעות מקשים בגלגל ההגה. שרותי ניווט מספק יישומון Waze, המשרת את הנוהגים בנוחות ובבטיחות. הנוסעים ברכב נהנים מגלישה באינטרנט באמצעות ה- Hot spot ממערכת Connected Car*.

 

*לא כלול ברמת גימור Prime

טכנולוגיה

יונדאי טוסון החדש מצויד בטכנולוגיה מתקדמת, כדי להציע לכם חוויית נסיעה מיטבית. העיצוב האווירודינאמי המתקדם שלו (Cd. 0.33) אחראי לנסיעה שקטה וחסכונית. הוא מונע באמצעות יחידות כוח חדשות, חזקות ויעילות, המציעות ביצועים טובים לצד חיסכון בדלק. לטוסון תיבת הילוכים מעולה המאופיינת בהעברת כוח יעילה, נוחה ונעימה, וכיול המתלים החדש דואג לנסיעה נוחה וליציבות מעולה. מערכות ההיגוי וניהול הרכב של יונדאי טוסון הן מערכות מתקדמות לשליטה ונוחות מרביים של הנהג.

בטיחות

יונדאי טוסון החדש עוצב ונבנה, כדי להעניק לנוסעים בו הגנה מרבית מפני תאונות ופגיעות בדרך. הוא נבחן במבחני הריסוק המחמירים של ארגון Euro NCAP וקיבל את הציון המרבי של 5 כוכבי בטיחות. לטוסון מערכת בקרת יציבות מתקדמת, המסייעת לשמור על כיוון הנסיעה שנבחר בתנאי אחיזה לקויים ובעת התמודדות בהפתעות בדרך ושינויי כיוון פתאומיים. הטוסון מצויד גם במערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים הכוללת תצוגה מפורטת, המציגה מידע מלא על לחץ האוויר המדויק בכל אחד מהצמיגים. 

תא מטען גדול

לטוסון תא מטען גדול ומרווח. אם נדרש להוביל חפצים רבים או גדולים, ניתן לקפל את שורת המושבים האחוריים ולהגדיל את נפחו של חלל המטען.

פתחי אוורור ליושבים מאחור

ביונדאי טוסון החדש הנוסעים מאחור נהנים מחיבור ישיר למערכת בקרת האקלים*: פתחי האוורור מזרימים עליהם אוויר קר או חם, לתחושה נעימה בכל מזג אוויר.

 

*לא כלול בדגם Prime

גג שמש פנורמי

בחלק מהגרסאות קיימת אופציה של גג שמש פנורמי* אשר מכניס את כל נופי הסביבה אל תוך תא הנוסעים ונפתח חלקית להכנסת אוויר צח. כיסוי פנימי מגן על הנוסעים מקרני השמש בימים חמים ושומר על האווירה הנעימה בתא הנוסעים.

 

*כלול רק בדגם Open sky

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

4X2 בנזין 1.6 Prime
4X2 בנזין 2.0 Premium
4X2 בנזין 2.0 Open Sky
4X2 בנזין 2.0 Supreme
4X4 בנזין 2.0 Premium
מחיר בסיס
₪142,900
₪159,900
169,900 ₪
179,900 ₪
174,900 ₪
מקדמה
₪42,870
₪47,970
₪50,970
53,970 ₪
52,470 ₪
תשלום חודשי
1,219 ₪
1,364 ₪
1,450 ₪
1,535 ₪
1,492 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
30
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
* בכפוף לתקנון

קבלת הצעת מימון ליונדאי Tucson
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)