הזמן נסיעת מבחן

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

הזמן נסיעת מבחן

  • Open Sky Edition
  • ix35
  • חלל פנימי
  • אבזור
  • טכנולוגיה
  • בטיחות
  • מאפיינים נוספים
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון
  • השוואת דגמים

יונדאי ix35

יונדאי ix35

הזמן נסיעת מבחן

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

החל מ- 150,900 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 1,303 ₪
לבן PKW
כסוף WEA
תכלת מטלי NU5
שחור TCM
כסוף כהה WJX
בז' מטלי Y5Y
אפור TAK
כחול מטלי PU5
חום מטלי SN5
לבן PKW (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

יונדאי ix35 הינו רכב אולטימטיבי רב תכליתי. זהו רכב SUV המציג חוויה של תנועה זורמת, קלה ודינמית והרכב מרשים ביופיו ובחזותו ומקרין נחישות ופריצה קדימה, גם כאשר הרכב עומד במקום. המרווח המינימלי בין בתי הגלגלים לצמיגים ושילוב הספויילר האחורי מחזקים את העיצוב האווירודינמי המושלם. להעצמת החוויה נהנים הנהג ונוסעי הרכב ממרחב פנימי גדול ומרווח, שפע של מקום למטען ורמת אבזור מפוארת. יונדאי ix35 מגיח עם פרופיל סמכותי, ביטחון עצמי, נחישות ותעוזה. הרכב מושך מבטים רבים ומצית את הדמיון. חווית הנהיגה ב- ix35 מרהיבה ומהנה והרכב מצויד בטכנולוגיות חדשות המאפשרות לשמור על הסביבה ולשמור על סגנון נהיגה יעיל וחסכוני.

חלל פנימי

המרחב הפנימי של הרכב עוטף את הנוסעים והנהג באיכות מהודרת ובפאר. איכות החומרים מהם מורכב החלל הפנימי גבוהה וניתן לבחור בריפודי עוד, בד משובח או שילוב בין עור ובד. הריפודים מעוצבים במגוון גוונים בעלי אמירה שונה וקריצה אלגנטית מרהיבה. יונדאי ix35 מציע סידור מושבים גמיש. ניתן להטות המושבים הקדמיים מתקפלים למצב כמעט שטוח, ומושבי השורה השנייה מפוצלים וניתנים לקיפול מלא. המגוון הרחב של אפשרויות ישיבה מאפשר גמישות יוצאת מן הכלל והתאמה לצרכים שונים. תא המטען גדול ומרווח, בזכות שלוחה אחורית ארוכה ומתלה אחורי חדשני. דיוק וגמישות הם שם המשחק וה- ix35 משלב את שניהם.

אבזור

יונדאי ix35 מאפשר להתאים את החלל הפנימי בהתאם להעדפות אישיות ולרשות הנהג צג LCD המציג מידע חשוב כמו צריכת דלק ממוצעת ועוד. לוח המחוונים ומחשב הדרך מוארים בתאורה כחולה המעניקה מראה טכנולוגי מתקדם. התאורה נעימה לעין ואינה מעייפת. מחשב הדרך משוכלל ומציג מידע במילים או בסמלים ומלווה באותתות קוליים. מערכת השמע המשוכללת ניתנת להפעלה גם דרך פקדי שליטה המותקנים בגלגל ההגה וניתן לחבר מגוון אמצעים להשמעת מוסיקה: נגני 3MP, התקני אחסון, מכשירים סלולריים. הרכב מגיע עם חישוקים מסגסוגת קלה בגודל 17 אינץ' העוזרים לנסיעה בטוחה וחלקה. ברכב מותקנת בקרת אקלים מפוצלת איכותית ומתגי הבקרה של החלונות החשמליים ממוקמים במקום נגיש ונוח.

טכנולוגיה

ה-ix35 מצויד בבקרת שיכוך מתקדמת השומרת על יציבות הרכב ונוחות יושביו בכל תנאי הנסיעה: בכביש סלול היטב מבטיחה המערכת תנודות מרוסנות לנסיעה נוחה והתנהגות כביש יציבה; בדרכים משובשות ובתמרונים תובעניים משוככים הזעזועים והטלטולים על ידי מהלך מתלים גדול. יונדאיix35 מגיע עם הגה כוח חשמלי המספק תגובות חדות והיגוי מדויק ומערכת ההגה פועלת רק כשמסובבים את גלגל ההגהכדי להפחית את צריכת הדלק. ביצועים מעולים לצד יעילות וחסכון בדלק – זהו השילוב המנצח שמגיש לך ה ix35 לבחירתך מנועי בנזין בעלי הזרקת דלק אלקטרונית THETA II בנפח 2.0 ליטר ו- 2.4 ליטר או מנוע דיזל R2.0 כל המנועים עשויים מיציקת אלומיניום וכוללים תזמון שסתומים משתנה ומערכת יניקה משתנה. המשקל הכולל המופחת משפר את צריכת הדלק ורמת פליטת המזהמים. יונדאי מתחייבת לשמור על הסביבה וב- ix35 מותקן מחוון ECO Drive בלוח המחוונים שמסייע לנהג לשמור על סגנון נהיגה יעיל וחסכוני. ממיר קטליטי יעיל הופך גזי פליטה מזהמים לגזים בלתי מזיקים ומפחית את זיהום האוויר.

בטיחות

יונדאי ix35 מאובזרת באמצעי הגנה המשרים ביטחון ורוגע לאורך כל הדרך: כריות האוויר הקדמיות נפתחות בעוצמה מופחתת כדי למנוע פגיעה בנהג ובנוסע לצדו. בנוסף, מותקנות כריות אוויר צדיות וכריות וילון המספקות הגנה היקפית לכל יושבי הרכב. בחלק מהדגמים יש משענות ראש אקטיביות אשר נעות למעלה ולפנים בעת התנגשות מאחור ומפחיתות פגיעות בראש ובצוואר.
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית (ESP) קולטת מידע על מהירות הגלגלים, אופן הפנייה, זווית גלגל ההגה ונתונים המתקבלים מהדוושות והיא שולטת באופן אקטיבי במומנט המנוע ומחלקת את כוחות הבלימה בצורה אופטימאלית. מערכת בקרת בלימה במורד DBC נועדה למורדות תלולים כדי לשמור על שליטה ומהירות נסיעה קבועה. מערכת הנעה 4×4 חשמלית מזהה שינויים בתנאי הדרך ומודדת גורמים כמו מהירות הגלגלים וההאצה כדי לחלק את כוח ההנעה בצורה אופטימלית בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים. בנוסף, מותקנת ברכב מערכת סיוע לזינוק בעלייה- HAC.

פנסים ומראות

פנסים ראשיים משולבים בטכנולוגיה מתקדמת ובמראה ספורטיבי המשתלבים בקווים הזורמים של המרכב. פנסי ערפל משולבים בפגוש, עם עיצוב נועז שמעצים את המראה החזק והתכליתי של חזית הרכב. מהבהבי פנייה עם נורות LED המשולבים במראות תורמים לנוחות ולבטיחות ותורמים למראה העדכני ולפרופיל האווירודינמי. פנסים אחוריים מקשרים באלגנטיות בין הקווים הזורמים לאורך הדפנות לבין חלקו האחורי של הרכב, וספויילר אחורי עם פנס בלימה בגובה העיניים משפר את האווירודינמיות, הבטיחות ושדה הראייה וגם מוסיף נוכחות ואישיות.

שמשה קדמית

זגוגית בעיצוב אווירודינמי שמקטין משמעותית את רעשי הרוח במהירויות גבוהות. בנוסף, מפשיר אדים ומגבים המתוכננים כך שלא יתרוממו.

כפתור התנעה/דימום מנוע

חלק מדגמי יונדאי ix35 מצוידים בכפתור התנעה ללא מפתח לשיפור הנוחיות.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

4X2 בנזין 2.0 Prime
4X2 בנזין 2.0 Open Sky
4X2 בנזין 2.0 Supreme
4X4 בנזין 2.4 Elite
4X4 דיזל 2.0 Open Sky
מחיר בסיס
₪150,900
₪165,900
176,900 ₪
₪199,900
₪193,500

מחיר בתשלומים

מקדמה
₪45,270
₪49,770
53,070 ₪
59,970 ₪
₪58,050
תשלום חודשי
₪1,303
₪1,432
1,527 ₪
₪1,726
₪1,670
תקופה (חודשים)
30
30
30
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
₪75,450
₪82,950
88,450 ₪
₪99,950
₪96,750

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
* בכפוף לתקנון
* המבצע לדגמי i10 מסתיים ב- 31.8.14

קבלת הצעת מימון ליונדאי ix35
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)