הזמן נסיעת מבחן

בקשה להצעת מימון

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

הזמן נסיעת מבחן

  • Open Sky Edition
  • ix35
  • חלל פנימי
  • אבזור
  • טכנולוגיה
  • בטיחות
  • מאפיינים נוספים
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון
  • השוואת דגמים

יונדאי ix35

יונדאי ix35

הזמן נסיעת מבחן

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

החל מ- 154,900 ₪
תשלום חודשי החל מ- 1,308 ₪*
לבן PKW
כסוף WEA
תכלת מטלי NU5
שחור TCM
כסוף כהה WJX
בז' מטלי Y5Y
אפור TAK
כחול מטלי PU5
חום מטלי SN5
לבן PKW (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

דרגות זיהום:

15

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

יונדאי ix35 הוא רכב רב-תכליתי האולטימטיבי. רכב SUV זה מעניק חוויה של תנועה זורמת, קלה ודינמית. הוא מרשים ביופיו ובחזותו, מקרין נחישות וקדמה, גם אם הוא רק עומד במקום. המרווח המינימלי בין בתי הגלגלים לצמיגים ושילוב הספויילר האחורי מחזקים את העיצוב האווירודינמי המושלם. להעצמת החוויה הנהג ונוסעי הרכב נהנים ממרחב פנימי גדול ומרווח, משפע של מקום למטען ומרמת אבזור מפוארת. יונדאי ix35 מגיח עם פרופיל סמכותי, ביטחון עצמי, נחישות ותעוזה. הרכב מושך מבטים רבים ומצית את הדמיון. חווית הנהיגה ב- ix35 מרהיבה ומהנה גם הודות לטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לשמור על הסביבה ועל סגנון נהיגה יעיל וחסכוני.

חלל פנימי

החלל הפנימי של הרכב עוטף את הנוסעים ואת הנהג באיכות מהודרת ובפאר. איכות החומרים המרכיבים את החלל הפנימי גבוהה מאוד. במעמד הרכישה אפילו ניתן לבחור בין ריפוד עור לבין ריפוד בד משובח לבין השילוב של השניים. הריפוד מעוצב במגוון גוונים בעלי אמירה שונה וקריצה אלגנטית. יונדאי ix35 מציע סידור מושבים גמיש: ניתן להטות את המושבים הקדמיים לאחור למצב כמעט ישר, מושבי השורה השנייה מפוצלים ומתקפלים במלואם בעת הצורך. אפשרויות ישיבה רבות יוצרות גמישות יוצאת מן הכלל והתאמה לצרכים שונים. תא המטען גדול ומרווח בזכות שלוחה אחורית ארוכה ומתלה אחורי חדשני. דיוק וגמישות הם שם המשחק ויונדאיix35  משלב את שניהם.

אבזור

יונדאי ix35 מאפשר להתאים את החלל הפנימי להעדפות אישיות של בעליו. לרשות הנהג צג LCD  המציג מידע חשוב כגון צריכת דלק ממוצעת ועוד. לוח המחוונים ומחשב הדרך מוארים בתאורה כחולה המעניקה מראה מודרני מתוחכם; התאורה נעימה לעין ואינה מעייפת. מחשב הדרך המשוכלל מציג מידע בתור טקסט או בסמלים המלווים באותות קוליים. מערכת השמע המשוכללת מופעלת גם באמצעות מתגים המותקנים בגלגל ההגה. ללוח המרכזי שלה ניתן לחבר מגוון התקנים להשמעת מוסיקה: נגניMP3, USB וטלפונים ניידים. על בקרת האקלים ברכב אמונים מערכת  בקרת אקלים מפוצלת ומתגי בקרה של חלונות חשמליים שמותקנים במקום נגיש ונוח. האבזור החיצוני של הרכב כולל חישוקים מסגסוגת קלה בגודל 17 אינץ' העוזרים לנסיעה בטוחה וחלקה. 

טכנולוגיה

ix35 מצויד בבקרת שיכוך מתקדמת השומרת על יציבות הרכב ועל נוחות יושביו בכל תנאי הנסיעה. בכביש סלול מבטיחה המערכת תנודות מרוסנות לנסיעה נוחה והתנהגות כביש יציבה; בדרכים משובשות ובתמרונים תובעניים משוככים הזעזועים והטלטולים באמצעות מהלך מתלים גדול. יונדאיix35  מצויד בהגה כוח חשמלי המספק תגובות חדות והיגוי מדויק. המערכת פועלת רק אם מסובבים את גלגל ההגה, כדי להפחית את צריכת הדלק. ביצועים מעולים לצד יעילות וחסכון בדלק – זהו השילוב המנצח שמגיש לך ix35. כמו כן, באפשרותך לבחור את המנוע המועדף עליך: מנוע בנזין בעל הזרקת דלק אלקטרונית THETA II בנפח 2.0 ל' ו- 2.4 ל' או מנוע דיזלR2.0. כל המנועים עשויים מיציקת אלומיניום וכוללים תזמון שסתומים משתנה ומערכת יניקה משתנה. המשקל הכולל המופחת משפר את צריכת הדלק ואת פליטת המזהמים. חברת יונדאי מוטורס מתחייבת לשמור על הסביבה, לכן היא התקינה ב- ix35 מחוון ECO Drive בלוח המחוונים שמסייע לנהג לשמור על סגנון נהיגה יעיל וחסכוני. ממיר קטליטי יעיל הופך גזי פליטה מזהמים לגזים בלתי מזיקים ומפחית את זיהום האוויר.

בטיחות

מערכות הבטיחות של יונדאי ix35 משרות ביטחון ורוגע לאורך כל הדרך: כריות האוויר הקדמיות נפתחות בעוצמה מופחתת, כדי למנוע פגיעה בנהג ובנוסע הקדמי. בנוסף, מותקנות כריות אוויר צד וכריות וילון המספקות הגנה היקפית לכל יושבי הרכב. בחלק מהדגמים יש משענות ראש אקטיביות הנעות למעלה ולפנים בעת התנגשות מאחור ומפחיתות פגיעות בראש ובצוואר.
מערכת בקרת יציבות אלקטרונית (ESP) קולטת מידע על מהירות הגלגלים, אופן הפנייה, זווית גלגל ההגה ונתונים המתקבלים מהדוושות והיא שולטת באופן אקטיבי במומנט המנוע ומחלקת את כוח הבלימה באופן אופטימאלי. מערכת בקרת בלימה בירידה DBC נועדה לשימוש בירידות תלולות, כדי לשמור על שליטה ועל מהירות נסיעה קבועה. מערכת הנעה 4×4 חשמלית מזהה שינויים בתנאי הדרך ומודדת גורמים כגון מהירות הגלגלים וההאצה כדי לחלק את כוח ההנעה באופן אופטימלי בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים. בנוסף, מותקנת ברכב מערכת סיוע לזינוק בעלייה (HAC).

פנסים ומראות

פנסים ראשיים משתלבים באופן מושלם במרכב מודרני בעיצוב ספורטיבי וזורם. פנסי ערפל משולבים בפגוש שעיצובו הנועז מעצים את המראה החזק והתכליתי של הרכב. פנסי איתות עם נורות LED המשולבים במראות תורמים לנוחות ולבטיחות, למראה העדכני ולפרופיל האווירודינמי. פנסים אחוריים מקשרים באלגנטיות בין הקווים הזורמים לאורך הדפנות לבין חלקו האחורי של הרכב. ספויילר אחורי עם פנס בלימה בגובה העיניים משפר את האווירודינמיות, הבטיחות ושדה הראייה ומוסיף נוכחות ואישיות.

שמשה קדמית

העיצוב האווירודינמי של זכוכית השמשה מקטין משמעותית את רעשי הרוח במהירויות גבוהות. בנוסף, השמשה הקדמית מצוידת במפשיר אדים ובמגבים שלא מתרוממים בנסיעה.

כפתור התנעה/דימום מנוע

חלק מדגמי יונדאי ix35 מצוידים בלחצן Start/Stop המתניע את המנוע ללא מפתח.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

4X2 בנזין 2.0 Prime
4X2 בנזין 2.0 Open Sky
4X2 בנזין 2.0 Supreme
4X4 בנזין 2.4 Elite
4X4 דיזל 2.0 Open Sky
מחיר בסיס
₪154,900
₪165,900
176,900 ₪
₪199,900
₪194,500

מחיר בתשלומים

מקדמה
₪46,4270
₪49,770
53,070 ₪
59,970 ₪
₪58,350
תשלום חודשי
₪1,308
₪1,401
1,494 ₪
₪1,688
₪1,642
תקופה (חודשים)
30
30
30
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
* בכפוף לתקנון

קבלת הצעת מימון ליונדאי ix35
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)