הזמן נסיעת מבחן

בקשה להצעת מימון

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

הזמן נסיעת מבחן

  • i35 Elantra
  • חלל פנימי
  • אבזור
  • טכנולוגיה
  • בטיחות
  • מאפיינים נוספים
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון
  • השוואת דגמים

יונדאי i35 אלנטרה Elantra

יונדאי i35  אלנטרה Elantra

הזמן נסיעת מבחן

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

החל מ- 131,700 ₪
תשלום חודשי החל מ- 1,110 ₪*
לבן NCW
שחור MJB
כסוף MTS
כחול ים TU6
אדום YR7
כסוף כהה N5S
כחול ZU3
אמבר S3N
תכלת SU6
קפה XN5
לבן NCW (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

דרגות זיהום:

8

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

חלון גג שמש חשמלי

נועד לאותם ימים בהם נרצה להרגיש את קרני השמש וליטוף הרוח.

נפח תא מטען – 485 ליטר
מערכת בקרת שיוט

יכולה לספק הקלה מבורכת בנהיגה בינעירונית ארוכה, השימוש במערכת זו חסר מאמץ לחלוטין.

חישוקי סגסוגת קלה 15"

חישוקי אלומיניום למראה ספורטיבי ודינמי, בגימור ובאיכות הגבוהה ביותר.
(בחלק מהדגמים)

מערכת מולטימדיה

עם חיבור ל IPOD, USB, AUX

חלל פנימי

הנדסת אנוש מתקדמת וחסרת פשרות ביונדאי i35 ניכרת לעין, והגישה הקפדנית לתכנון מודגמת היטב בתא הנוסעים. נוסעי הרכב זוכים לתחושה של מכונית סדאן גדולה הודות למקום מרווח לראש ולברכיים, מהגדולים בקטגוריה. מגוון צבעים, טקסטורות ועיצוב בתא הנוסעים נבחר בקפידה ומשולב בהרמוניה כדי ליצור אווירה של עידון אלגנטי. נוסעי הרכב זוכים לנוחות ישיבה של מחלקה ראשונה. מושבי הנוסעים מוקפדים, עשויים מחומרי גלם איכותיים ומרווחים מאוד. גם הנוסעים היושבים מאחור נהנים מחלל נדיב לראש, לרגליים ולכתפיים. קל לכוונן את המושבים כדי ליהנות מיחס מושלם בין תמיכה לרכות מפנקת. שורת המושבים האחורית ניתנת לקיפול מלא או חלקי ביחס 60:40 – יעיל במיוחד כשצריך להוביל חפצים ומטענים ברכב.

אבזור

תא הנוסעים המפואר של הדגם זוכה לאבזור ברמה גבוהה לתאי אחסון חכמים, למערכת שמע איכותית עם חיבורי AUX ו- USB לחיבור נגנים חיצוניים או טלפונים ניידים ולמערכת בקרת אקלים מפוצלת (כוונון טמפרטורה לנהג ולנוסע בנפרד בדגם SUPREME). בקרת האקלים כוללת מערכת טיהור אוויר מייננת הדואגת לטיהור האוויר בתא הנוסעים ולנטרול ריחות לא נעימים. נוסעי הרכב נהנים מתא כפפות גדול ומקורר המאפשר לקרר משקאות במהלך הנסיעה, לתאורת פנים משוכללת הכוללת תאורת מפות, תא אחסון למשקפי שמש, לוח מתגים של חלונות חשמליים ארגונומי המעוטר בפסי כרום, מחזיקי כוסות ומגני שמש מהודרים.

טכנולוגיה

יונדאי i35 מציעה חידושים טכנולוגיים משמעותיים במנוע ובתיבת ההילוכים. המנוע עשוי מסגסוגת קלת משקל ומשולבות בו טכנולוגיות מתקדמות כמו תזמון שסתומים משתנה רציף, מערכת לעידוד חסכון בדלק Eco Driving ומערכות לשיפור אחיזת הכביש ליציבות ולבלימה. מנוע 1.6 MPI מציע הספק של 132 כוחות סוס והמומנט המרבי שלו 16.1 ק"ג/נ' מרשימים ב- 4,850 סל"ד. מנוע חסכוני וטכנולוגיה מתקדמת זיכו את הדגם בציון "ירוק" ברמת פליטת מזהמים.

בטיחות

יונדאי אימצה גישה קשוחה ובלתי מתפשרת בכל הנוגע לבטיחות ולהנדסת רכב מתוך מטרה ורצון לבנות מכוניות בטוחות ביותר. יונדאי i35 מיוצרת מפלדה חזקה במיוחד כדי לוודא שמרכב הרכב יהיה חזק וקשיח, שיעמוד בסטנדרטים הנדסיים גבוהים ושיהיה עמיד בהתנגשויות, אך שיהיה קל וחסכוני בדלק ככל האפשר. פרסים ושבחים בתחום הבטיחות מזכים את נהג הרכב ואת נוסעיו בנסיעה בטוחה. ביונדאי i35 ELANTRA מותקנות שש כריות אוויר: שתי כריות אוויר לנהג ולנוסע הקדמי, שתי כריות אוויר צידיות וכן כריות שתי כריות וילון להגנה על הנוסעים בעת פגיעה צידית. ברכב מותקנת מערכת בקרת יציבות ESP המנטרת את יציבות הרכב ואת רמת האחיזה בצמיגים. לאחר שהמערכת מזהה שהרכב עומד להחליק או לצאת משליטה היא מתערבת אוטומטית ובולמת כל גלגל בנפרד. ניהול יציבות הרכב אף מתבצע באמצעות מערכת VSM  (חלק ממערכת הESP -) שעוזרת לרכב לשמור על יציבות כיוונית בעת בלימה פתאומית או האצה על משטח שאינו אחיד.

מערכת בקרת אקלים

מערכת בקרת האקלים מפוצלת ומאפשרת לווסת אוטומטית את הטמפרטורה בתא הנוסעים. בקרת האקלים כוללת מערכת מיזוג אוויר איכותית המותאמת למדינה חמה כמו ישראל. היא כוללת בקר ידני בעל שתי חוגות, נוח לתפעול ומאפשר שליטה מלאה וקלה על הטמפרטורה בתא הנוסעים. מערכת לניהול איכות האוויר בתא הנוסעים תוכננה בקפידה כדי לספק חלוקה אחידה של אוויר חם או קר לכל פינה בתא הנוסעים ולנטר ריחות לא נעימים.

פנסים קדמיים

יחידות התאורה הקדמיות משוכות לאחור לטובת מראה ספורטיבי ואלגנטי.

 

דוושת תאוצה חדשנית Organ-Type

דוושת התאוצה המתוחכמת מסוג Organ-Type מספקת רגישות גבוהה יותר ומגע ספורטיבי המאפשר ליהנות מדוושות אלומיניום (כסטנדרט) ומביצועי כביש מעולים.

מראות צד עם מאותתי LED

מראות צד אווירודינאמיות ומפוסלות מתקפלות ידנית. במראות משולבים פנסי איתות עם נורות LED להשלמת המראה היוקרתי ולהגברת הבטיחות.

איתות בנגיעה אחת

מתג האיתות עוצב במיוחד כדי להחליף נתיב בבטחה בדרך מהירה. האיתות מופעל באמצעות נגיעה קלה בידית ונפסק אוטומטית לאחר פרק זמן קצר.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

1.6 אוטומטי Inspire
1.6 אוטומטי Supreme
מחיר בסיס
131,700 ₪
132,900 ₪

מחיר בתשלומים

מקדמה
39,510 ₪
39,870 ₪
תשלום חודשי
1,110 ₪
1,120 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
* בכפוף לתקנון

קבלת הצעת מימון ליונדאי i35 Elantra
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)