הזמן נסיעת מבחן

בקשה להצעת מימון

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

הזמן נסיעת מבחן

  • i35 Elantra
  • חלל פנימי
  • אבזור
  • טכנולוגיה
  • בטיחות
  • מאפיינים נוספים
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון
  • השוואת דגמים

יונדאי Elantra i35

יונדאי Elantra  i35

הזמן נסיעת מבחן

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

החל מ- 128,000 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 1,105 ₪
לבן NCW
שחור MJB
כסוף MTS
כחול ים TU6
אדום YR7
כסוף כהה N5S
כחול ZU3
אמבר S3N
תכלת SU6
קפה XN5
לבן NCW (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג
חלון גג שמש חשמלי

נועד לאותם ימים בהם נרצה להרגיש את קרני השמש וליטוף הרוח.

נפח תא מטען – 485 ליטר
מערכת בקרת שיוט

יכולה לספק הקלה מבורכת בנהיגה בינעירונית ארוכה, השימוש במערכת זו חסר מאמץ לחלוטין.

חישוקי סגסוגת קלה 15"

חישוקי אלומיניום למראה ספורטיבי ודינמי, בגימור ובאיכות הגבוהה ביותר.
(בחלק מהדגמים)

מערכת מולטימדיה

עם חיבור ל IPOD, USB, AUX

חלל פנימי

הנדסת אנוש מתקדמת וחסרת פשרות ביונדאי i35 ניכרת לעין והגישה הקפדנית לתכנון מודגמת היטב בתא הנוסעים. נוסעי הרכב זוכים לתחושה של מכונית סדאן גדולה, עם מרווח ראש וברכיים מהגדולים בקטגוריה, מגוון צבעים, טקסטורות ועיצוב תא נוסעים הנבחר בקפידה ומשולב בהרמוניה על מנת ליצור אווירה של עידון אלגנטי. נוסעי הרכב והנה זוכים לנוחות ישיבה של מחלקה ראשונה. מושבי הנוסעים מוקפדים ואיכותיים וגם היושבים בשורה השנייה נהנים ממרחב ראש, רגליים וכתפיים נדיב ביותר. קל לכוונן את המושבים כדי ליהנות מיחס מושלם בין תמיכה לרכות מפנקת. שורת המושבים האחורית ניתנת לקיפול מלא או חלקי ביחס 60:40 – יעיל במיוחד כשצריך להוביל חפצים ומטענים ברכב.

אבזור

תא הנוסעים המפואר ברכב זוכה לרמת אבזור גבוהה ונוסעי הרכב נהנים ממתקני אחסון חכמים, מערכת שמע איכותית עם חיבורי AUX ו- USB לחיבור נגני MP3, איי פוד ומכשירי סלולריים שונים ומערכת בקרת אקלים מפוצלת הכוללת אפשרות לכוונן את רמת הטמפרטורה האינדיבידואלית לנהג ולנוסע( בדגם SUPREME). בקרת האקלים כוללת מערכת טיהור אוויר מייננת הדואגת לטיהור האוויר בתא הנוסעים ולנטרול ריחות לא נעימים. נוסעי הרכב נהנים מתא כפפות גדול ומקורר המאפשר לקרר משקאות במהלך הנסיעה, לתאורת פנים משוכללת הכוללת תאורת מפות ואחסון משקפי שמש, לוח מתגי חלונות חשמליים ארגונומי מהודר בפסי כרום, מחזיקי כוסות וסוככי שמש מהודרים.

טכנולוגיה

יונדאי i35 מציעה חידושים טכנולוגיים משמעותיים במנוע ובתיבת ההילוכים. המנוע עשוי מסגסוגת קלת משקל ומשולבות בו טכנולוגיות מתקדמות כמו תזמון שסתומים משתנה רציף, מערכת לעידוד חסכון בדלק- Eco Driving, ומערכות לשיפור אחיזת הכביש, ליציבות ולבלימה. מנוע 1.6 MPI מציע הספק של 132 כוחות סוס ונתון המומנט המרבי עומד על 16.1 ק"ג/מ מרשימים ב- 4,850 סל"ד. המנוע חסכוני ובאמצעות הטכנולוגיה המתקדמת הרכב זוכה לציון "ירוק" ברמת פליטת מזהמים.

בטיחות

יונדאי אימצה גישה קשוחה ובלתי מתפשרת לבטיחות והנדסת רכב מתוך מטרה המונעת על ידי הפילוסופיה לבנות מכוניות בטוחות ביותר. יונדאי i35 מיוצרת עם פלדה חזקה במיוחד כדי לוודא שמרכב הרכב יהיה חזק וקשיח. הסטנדרט ההנדסי גבוה מאפשר להרכיב את hyundai i35 עם פלדה מחוזקת המספקת יכולת עמידה גבוהה ביותר במקרה של התנגשות, תוך הפחתת משקל הרכב, כדי לשמור על צריכת דלק נמוכה. הרכב זוכה לפרסים וקוצר שבחים ברמת הבטיחות ונהג הרכב והנוסעים נהנים מנסיעה בטוחה. יונדאי i35 ELANTRA מגיעה כסטנדרט עם שש כריות אוויר: שתי כריות אוויר לנהג ולנוסע מלפנים, שתי כריות אוויר צידיות וכן כריות וילון להגנה על הנוסעים במקרה של פגיעה צידית. ברכב מותקנת מערכת בקרת יציבות ESP אשר מנטרת את יציבות הרכב ורמת האחיזה בצמיגים. כאשר המערכת מזהה שהרכב עומד להחליק או לצאת משליטה היא מתערבת בצורה אוטומטית ומפעילה את הבלמים של כל גלגל בנפרד. ניהול יציבות הרכב באמצעות מערכת VSM מהווה חלק ממערכת ה ESP – ועוזרת לרכב לשמור על יציבות כיוונית בעת בלימה פתאומית או האצה על משטח שאינו אחיד.

מערכת בקרת אקלים

מערכת בקרת האקלים מפוצלת ומאפשרת לווסת באופן אוטומטי את טמפרטורת תא הנוסעים. המערכת כוללת מערכת מיזוג אוויר איכותית המותאמת למדינה חמה כמו ישראל והיא כוללת פקד ידני בעל שתי חוגות, נוח לתפעול ומאפשר שליטה מלאה וקלה על הטמפרטורה בתא הנוסעים. מערכת לניהול איכות האוויר בתא הנוסעים תוכננה בקפידה בכדי לוודא חלוקה אחידה של אוויר חם או קר לכל פינה בתא הנוסעים והיא כוללת ניטור ריחות.

פנסים
דוושת תאוצה חדשנית Organ-Type

דוושת התאוצה המתוחכמת מסוג Organ-Type מספקת תחושה טובה יותר ומגע ספורטיבי המאפשר ליהנות מדוושות אלומיניום כסטנדרט וביצועי כביש מהנים יותר.

מראות צד עם מאותתי LED

מראות הצד אווירודינאמיות ומפוסלות, והן ניתנות לקיפול ידני. המראות כוללות מאותתי פניה עם נורות LED להשלמת המראה היוקרתי ולהגברת הבטיחות.

איתות בנגיעה אחת

מתג האיתות עוצב במיוחד על מנת לאפשר מעברי נתיב בטוחים בדרך המהירה. האיתות מופעל באמצעות נגיעה קלה בידית ונפסק אוטומטית לאחר פרק זמן קצר.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

1.6 אוטומטי Inspire
1.6 אוטומטי Supreme
מחיר בסיס
128,000 ₪
130,000 ₪

מחיר בתשלומים

מקדמה
38,400 ₪
39,000 ₪
תשלום חודשי
1,105 ₪
1,122 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
64,000 ₪
65,000 ₪

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
* בכפוף לתקנון
* המבצע לדגמי i10 מסתיים ב- 30.9.14

קבלת הצעת מימון ליונדאי i35 Elantra
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)