הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

בקשה להצעת מימון

מימון

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

יונדאי i30

יונדאי i30

הזמן נסיעת מבחן

נסיעת מבחן

בחר
  • יש למלא את השדות הבאים:

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה. ייתכנו צבעים נוספים אשר לא מופיעים באתר, ניתן לפנות לאולמות לקבלת כל הפרטים

רמת אבזור בטיחותי

6

דרגות זיהום:

8
7

לפרטים: www.hyundaimotors.co.il

החל מ- 103,500 ₪
תשלום חודשי החל מ- 883 ₪*הצעת מימון
כסוף
Ruby_wine
כחול
אדום
לבן TCW
שחור PAE
אפור ZAR
כסוף (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

יונדאי i30 החדשה נבנתה באיכות גבוהה כדי לענות על כל צרכי הנהגים ולהציע להם רכב מסוגנן ומפנק בעיצוב חיצוני ופנימי מרהיב. לדגם הופעה מרשימה המעתיקה נשימה ומסובבת ראשים רבים. תא הנוסעים שלו מאובזר היטב בחומרים באיכות בלתי מתפשרת המבטיחה בטיחות, פאר ונסיעה שקטה ונעימה לאורך זמן. יונדאי i30 החדשה מיוצרת במפעל החדש והמשוכלל של המותג באירופה ועובר בקרת איכות מתקדמת. מעצבי יונדאי הגדילו לעשות עיצוב מרשים הכולל קווים עוצמתיים וזורמים. בהשראת הזרימה הצורנית של הטבע הם יצרו שפת עיצוב חדישה הקוצרת שבחים ופרסים.

גג שמש פנורמי

גג השמש הפנורמי מורכב משני לוחות ומציע הנאה אמיתית מנהיגה באוויר פתוח.

נפח תא מטען

ללא קיפול מושבים: 378 ליטר.
עם קיפול מושבים: 1,316 ליטר

חישוקי סגסוגת ''15

חישוקים אלו עוצבו במיוחד עבור i30 ותורמים למראה האלגנטי והמסוגנן. לחישוקים מותאמים צמיגי R15 195/65

מערכת בקרת שיוט

מתג השיוט מותקן בצורה נוחה על גלגל ההגה להפעלה או ביטול של המערכת במהירות.

5 כוכבי בטיחות

במבחני ריסוק

חלל פנימי

צוות ההנדסה והעיצוב במפעל החדש של יונדאי שיתף פעולה באופן הדוק כדי ליצור רכב המציב רף חדש של איכות ויעילות. הדבר ניכר לעין בעיצוב תא הנוסעים ובהנדסת האנוש המתקדמת שנועדה להבטיח חווית הנסיעה ונוחות לנהג ולנוסעי הרכב. החלל הפנימי של hyundai i30  החדשה משדרת יוקרה ואיכות: דיפוני הרכב והמושבים מרופדים בבדים בעלי טקסטורות ייחודיות ומרהיבות. תא הנוסעים מעורר השראה וכל הנוסעים, מקדימה ומאחור, זוכים למרחב מרווח ולתחושה של בטחון ורוגע. הידיות הפנימיות מצופות בכרום התורם למראה מהודר ומפואר של החלל הפנימי.

אבזור

יונדאי i30 החדשה היא יצירת פאר בכל הנוגע להנדסת אנוש ולעיצוב. הנהג והנוסעים זוכים לרמת אבזור מפוארת ומפנקת במיוחד. הדגמים המפוארים מצוידים בגג שמש פנורמי (בדגם האוטומטי) הנפתח בלחיצת כפתור קלה. הרכב מגיע עם משענת יד מרכזית נוחה ונעימה למגע ובתוכה תא לאחסון חפצים קטנים. בקונסולה המרכזית מחזיק כוסות כפול כסטנדרט, ובתא הכפפות המרווח והמואר ניתן לקרר משקאות. לרכב תאורת פנים משוכללת רב-נקודתית הכוללת תאורת מפות ממוקדת לנהג או לנוסע הקדמי ותא לאחסון משקפי שמש. לרשות הנהג כפתורי בקרה המותקנים על גלגל ההגה לתפעול מערכת שמע, בקרת שיוט והגבלת מהירות (בדגם פרימיום).

טכנולוגיה

Hyundai i30  החדשה מצוידת בשלל מערכות טכנולוגיות מתקדמות שנועדו להבטיח נסיעה בטוחה, אמינה, מהנה וחסכונית. במפעל החדש של יונדאי הצליחו להפחית ממשקל הרכב ובכך לצמצם את צריכת הדלק. כמו כן, ברכב נעשה שימוש בחומרים איכותיים וביניהם פלדה מחוזקת, כדי לבחון את הרכב בתנאי אקלים קיצוניים ולוודא את עמידותו לשחיקה ולחלודה. לדגם מערכת היגוי כוח FLEX STEER בעלת שלושה מצבי תגובה של גלגל ההגה וטכנולוגיית Blue Drive  שנועדה להפחית את צריכת הדלק. טכנולוגיה זו כוללת צמיגים "ירוקים", מערכת ניהול אנרגיה חשמלית ומערכת אוטומטית להדממת המנוע בעת עמידה בפקק או ברמזור ארוך (בדגם הידני).

בטיחות

ביונדאי  i30בטיחות היא מעל הכל. לכן, הרכב מצויד ב- 7 כריות אוויר כסטנדרט כך שבעת התנגשות מוגנים כל נוסעי הרכב באמצעות כריות אוויר קדמיות, כריות צד וכריות וילון. לנהג הרכב כרית ברכיים המוסיפה לבטיחותו. נורות LED מספקות תאורת יום ומותקנות כסטנדרט, וכדי למנוע פגיעה מאחור מצויד הדגם בפנס בלימת חירום בעל נורותLED. כל פרט ביונדאי i30 נבנה על מנת להבטיח חוסן מרבי לבטיחות הנוסעים. יונדאי משתמשת בטכנולוגיות ייצור מתקדמות במפעל החדש, כדי להפחית את משקל הרכב ולמקסם את הבטיחות. החברה בוחנת את החומרים בתנאי אקלים קיצוניים על מנת לוודא שהם מוגנים לאורך זמן בפני חלודה ושחיקה. תנוחת נהיגה נוחה, מושבים נדיבים ואסתטיקה חדשנית של סביבת הנהג וטכנולוגיות מתקדמות נועדו ליצור הרמוניה בין הנהג לרכב. הודות לכל אלה הנהג מרגיש מחובר לדרך, רגוע וממוקד יותר, כך שגם נהיגה ארוכה מלווה בנוחות מוחלטת ותורמת לבטיחות הנהג והנוסעים.

מערכת היגוי כוח FLEX STEER

מצבי נהיגה שונים דורשים סוגים שונים של תגובות. לכן, i30cw מצוידת במערכת היגוי כוח FLEX STEER בעלת שלושה מצבי תגובה של גלגל ההגה: מצב Normal לתגובת היגוי המתאימה לנהיגה עירונית או בין-עירונית, מצב Comfort שנועד להקל על חניה במקומות צרים ומצב Sport לתגובת היגוי מהירה ישירות מגלגל ההגה. מצב ההיגוי נבחר באמצעות לחיצה על כפתור בגלגל ההגה. (ברמת גימור PREMIUM)

גג שמש פנורמי

גג השמש הפנורמי מורכב משני לוחות ומציע הנאה אמיתית מנהיגה באוויר הפתוח. בלחיצת כפתור קלה הלוח הקדמי נפתח ונסוג לאחור, ומסיט הרוח מתרומם כדי לשמור על נוחות הנוסעים. (בדגם 1.6 אוטמ' ברמת גימור PREMIUM).

חלל הטענה נדיב

ביונדאי i30 חלל הטענה בנפח 378 ליטרים, מבלי לקפל את המושבים האחוריים. שקע 12V מוצע כאופציה להגברת הנוחות.

רצפה שטוחה

ביונדאי i30 רצפה שטוחה חדשנית בתא המטען. בנוסף, ניתן לקפל את המושב האחורי כדי ליהנות מתא מטען עצום המגיע לכדי 1,316 ליטרים. הרצפה השטוחה מקלה גם על מלאכת ההעמסה והפריקה.

גלגל הגה רב תכליתי

גלגל ההגה הרב-תפקודי המצופה בעור רך* מוסיף נגיעה ספורטיבית ומניח את כל כפתורי התפעול בקצות האצבעות. היגוי כוח הידראולי עוזר לנהג לחוש את המנוע, בין היתר באמצעות מערכת המאפשרת לו לשלוט במידת ההגברה של ההיגוי. גלגל ההגה מתכוונן לגובה ולעומק, כדי להשיג תנוחת נהיגה מושלמת. כפתורי בקרה של מערכת השמע ממוקמים בצד השמאלי של גלגל ההגה. קל לצפות בצג לוח המחוונים המציג את המידע ממחשב הדרך העוזר לנהג לפקח על טווח הנסיעה, צריכת הדלק ומידע נוסף חשוב.

* בדגם 1.6 ל' אוטמ' בלבד ברמת גימור PREMIUM

פנסי ערפל אחוריים

יונדאי i30 מגיעה עם פנסי ערפל אחוריים משני צידי הרכב. מתחת לכל נורה ממוקם מחזיר אור שמגביר את נראותך עבור נהגים הנוסעים מאחור.

תא כפפות מרווח

תא הכפפות המרווח בנוי בתוך לוח המכשירים המקומר והמסוגנן ומציע חלל אחסון נדיב בנפח שמונה ליטרים. כמו כן, תא הכפפות משמש כתיבת קירור למשקאות באמצעות פתח מיוחד של מערכת מיזוג האוויר השומרת על בקבוקי המשקה קרירים.

לוח מתגי החלונות

לוח מתגי החלונות, שקווי המתאר שלו מעוטרים בעיטור כרום עדין, ממוקם בצורה ארגונומית ביחס לנהג. בלוח מותקנים גם מתגי הכוונון של המראות החיצוניות.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

1.4 ידני Inspire
1.6 אוטומטי Pemium
מחיר בסיס
103,500 ₪
131,700 ₪
מקדמה
31,050 ₪
39,510 ₪
תשלום חודשי
883 ₪
1,124 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
50% ממחיר הרכב
50% ממחיר הרכב

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.
*אי-עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרום חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל
* בכפוף לתקנון

קבלת הצעת מימון ליונדאי i30
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)