הזמן נסיעת מבחן

בקשה להצעת מימון

הורדת קטלוג אונליין (pdf)

לקבלת קטלוג דגם זה לביתך באמצעות הדואר, יש למלא את הפרטים הבאים:

הזמן נסיעת מבחן

  • i10
  • חלל פנימי
  • אבזור
  • טכנולוגיה
  • בטיחות
  • מפרט
  • מחיר והצעת מימון
  • השוואת דגמים

יונדאי i10

יונדאי i10

הזמן נסיעת מבחן

קיימים הבדלי גוונים בין הצבעים המופיעים באתר לבין הצבעים כפי שהם במציאות, ולפיכך יש לפנות לסוכנות בכדי לקבל את מגוון הצבעים הקיים / הניתן להזמנה.
החל מ- 59,900 ₪*
תשלום חודשי החל מ- 517 ₪
אדום 2XR
לבן PJW
שחור FR
כתום
כסף RYS
אפור כהה
אדום 2XR (התמונה להמחשה בלבד ט.ל.ח)
קטלוג

הדבר הגדול הבא
הגיע לעיר

אין ספק שמכונית קטנה תישא אתכם רחוק יותר ברחובות העיר. אבל אין זה אומר שתצטרכו להתפשר על הסגנון שלכם ועל איכות ונוחות. היכנסו אל הדור החדש של יונדאי i10. קחו את המכונית הזו לסיבוב ותיחשפו לרוח של חדשנות, לסגנון ייחודי שעושה אותה מיוחדת כל כך. כשתיכנסו לתא הנוסעים תגלו עיצוב מעודן ואיכות חומרים ברמה שלא תמצאו בשום מכונית מיני אחרת. וגם תא המטען הגדול בקטגוריה.
גם מחוץ לעיר, תיהנו מהמפרט העשיר, מהנוחות המפנקת וממערכות הבטיחות המתקדמות. יונדאי i10 החדשה היא מכונית שתוכננה למצות את החיים קצת יותר.

i10 החדשה.
תובעת תשומת לב

ברוכים הבאים למופע החדש. יונדאי i10, הדור הבא, מאירה את הלילה באור מפתיע. בקוויה הנועזים והמלוטשים היא תובעת תשומת לב בכל אשר תפנו. הסגנון הנמרץ והמושך של הדור החדש ניכר בעיצוב החלונות הדינמי יותר, ביחידות התאורה שדולקות תמיד בחזית ובמגוון עיצובי הגלגלים המוצעים לבחירה.

אבזור

אנחנו ביונדאי מאמינים שמגיע לכם להתפנק בכל נסיעה מחדש. כל אחד מדגמי יונדאי i10 מצויד במערכת קול מקורית עם כניסת AUX ו-USB שעליה ניתן לשלוט הישר מגלגל ההגה ובמחשב דרך

פשוט לצאת לדרך

אהבתם את הפנים החדשות ואת העיצוב החדשני ? בוודאי תעריכו גם את היכולת הדינמית התוססת של המכונית. כדי לספק התנהגות כביש ברמה הגבוהה ביותר, ה-i10 החדשה ניצבת על גלגליה בעמידה זקופה ורחבה. המבנה הזה מאפשר לה לנוע ביציבות רבה ומנחה אותה בבטחה בין סמטאות והפתעות העיר, אבל מפגין יכולת גבוהה במיוחד על הכביש הפתוח. כדי לשמור שתגיעו ליעדכם בבטחה, תדאג טכנולוגיה מתקדמת להיות לצדכם בכל פנייה שבה תפנו.

הבטיחות מעל לכל

הדבר החשוב ביותר ביונדאי i10 החדשה הוא האופן שבו דואגת המכונית כי תגיעו הביתה בשלום. כל דגמי הדור החדש מצוידים בשש כריות אוויר להגנה על הנהג והנוסעים בעת תאונה. נוסף על כך מצוידת ה-i10 החדשה במערכת בקרת יציבות (ESP) מתקדמת, בצמיגים רחבים לשם שיפור אחיזת הכביש וכן במערכת שמתריעה בפני הנוהגים מאחורינו על בלימת חירום.

מחיר והצעת מימון - מסלול Smart Drive*

1.0 ל' ידני Inspire
1.0 ל' אוטומטי Insight
1.0 ל' אוטומטי Premium
1.25 ל' אוטומטי Supreme
מחיר בסיס
59,900 ₪
64,900 ₪
70,900 ₪
78,900 ₪

מחיר בתשלומים

מקדמה
17,970 ₪
19,470 ₪
21,270 ₪
23,670 ₪
תשלום חודשי
517 ₪
560 ₪
612 ₪
681 ₪
תקופה (חודשים)
30
30
30
30
אופציה בסוף תקופה לרכישת הרכב
29,950 ₪
32,450 ₪
35,450 ₪
39,450 ₪

* המחיר כולל מע"מ אך אינו כולל אגרת רישוי, איבזור ותוספות.
* לא כולל עמלת הקמה בגובה 1% ממחיר הרכב + 350 ₪
* Smart Drive הינו שיטה בה הלקוח נהנה מרכב חדש כל שנתיים וחצי באמצעות תשלום מקדמה נמוכה ותשלום חודשי נוח. בסוף התקופה יכול הלקוח להשלים את הרכישה ע"י מימוש אופציית הקנייה או להתחדש ברכב חדש עם תשלום חודשי דומה.

קבלת הצעת מימון ליונדאי i10
מעוניין לקבל הצעה למימון היונדאי החדשה שלך? אנו בכלמוביל פתרונות מימון נשמח לספק לך פתרונות מימון בתנאים נוחים
שלח בקשה להצעת מימון

השוואת דגמים של יונדאי

בחרו דגמים להשוואה (לפחות 2)